2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین عکسو نشون بده 

👑باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد🤞درلحظه زندگی کن،اما به هیچ لحظه ای دل نبند...🤞من تنهاییم قشنگ تر از این آدماست🤞آرامش یعنی قضاوت دیگران برات مهم نباشه🤞
2731
2740

این اسمش لِیِر layer

طبق تعریفی که از فرد گشوده ذهن و فمنیست شده من خودم رو یک فرد گشوده ذهن و فمنیست می دونم که احترام و ارزش زیادی برای افراد روشن فکر قائلم. 🌿 اپن ماید یا گشوده ذهن یعنی فردی که به ایده های جدید و دانش و دیدگاه های افراد بدون پیش فرض های ذهنی ارتباط برقرار می کنه. 🌿 اینتلکچوال یا روشن فکر هم به فرد متفکر و اندیشمندی گفته می شه که دارای تحصیلات علمی هست و با استفاده از عقل گرایی و داشتن دغدغه های انسانی، اجتماعی، فرهنگی و غیره به تحقیق و تولید ایده می پردازه. 🌿 فمنیست هم فردی که باور داره جوامع دیدگاه مردان رو در اولویت قرار دادن و بیان می کنه که زن و مرد می تونن حقوق دیدگاهی و جنسیتی برابری با هم داشته باشن. 🌿
دآری عکسشو ؟این شبیه صورت دخترم هست ولی بینی دختر من قشنگتره فکر کردم بهش بیاد

اگه دوسش داری و فکر میکنی بهش میاد همینو بده بزنن

ولی یه لحظه یه دختر بچه مو مشکی رو تصور کردم احساس کردم این مدل چهره شلخته ای بهش میده 

چون حالت پشت مو داره و خیلی هم نمیشه گل سر زد تا مرتب بشه

ولی اگه دخترت خوب میشه همینو بزن

البته ببخشید با وجود اینکه نظر نخواسته بودی من نظر دادم حلال کن

اگه دوسش داری و فکر میکنی بهش میاد همینو بده بزنن ولی یه لحظه یه دختر بچه مو مشکی رو تصور کردم احسا ...

نه خواهش میکنم چه حرفیه میدونی عزیزم من دخترم خیلی لاغره همیشه هم موهاش بلند بوده میخوام برم کوتاه کنم چون که قدیمیا میگفتن روی رشد بچه اثر داره واسه همون گفتم شاید واقعا اثر داشته باشه اینم امتحان کنم واینکه من دختر مو مشکی نیست