2737
2734
عنوان

حرف نامزدم قبل از عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 1185 بازدید | 66 پست
خونوادش میگفتن تو رو خیلی دوست داره تا قبل از این حتی یه جلسه هم با دخترای دیگه حرف نمیزده خودشم میگ ...

بی دلیل که اضطراب نداره حتما موردی هست شما خبر نداری

آدمها را مثل گلها برای ماندن کنار خودتان خشک نکنید به آدمها اجازه زندگی بدهید

[QUOTE=336008495]خونوادش میگفتن تو رو خیلی دوست داره تا قبل از این حتی یه جلسه هم با دخترای دیگه حرف نمیزده خودشم میگ ...[/QUOTE

بابا عزیز دلم هرکس دو عصبانیت و اضطراب یه چیزی میگه من خودمم همینمم شاید داره امتحانت میکنه عزیزمم بهترین راه اینه باهاش صحبت کنی اونم آروم و صمیمی که دلش  گرم بشه اگر هم مشکلی هست حل بشه 

تروخدا دم عروس شدنت مراقبت کن اصلا زندگی همینهه 

همیشه که طرفت براد شعر عاشقونه نمیخونه تلخ و شیرین باهمه

بابام یه حرفه قشنگی میزنه میگ مرد رو با اخلاق باید نگه داشت هر چقدرم خوشگل باشی اخلاقته که حرف اولو میزنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی دلیل که اضطراب نداره حتما موردی هست شما خبر نداری

کلا افسردست خودشم خیلی خیلی ناراحت بود از این که نمیتونست برام ذوقی داشته باشه ولی احساس میکنم تلاششو میکنه کلا ادم زیاد منطقی هست

[QUOTE=336008495]خونوادش میگفتن تو رو خیلی دوست داره تا قبل از این حتی یه جلسه هم با دخترای دیگه حرف ...

خودش از این که نمیتونست عادی رفتار کنن ناراحت بود میگفت ببخشید که بلد نیستم حرفای خوب بزنم بهت

2728
کلا افسردست خودشم خیلی خیلی ناراحت بود از این که نمیتونست برام ذوقی داشته باشه ولی احساس میکنم تلاشش ...

در جریان یکی از تاپیکهات هستم گلم

خیلی خیلی خیلی دقت کن زندگی با یه آدم افسرده یعنی فاجعه

2738

الان خودتی و خودت ولی بعدها یه بچه بیاد گناهش چیه باباش افسرده باشه روح و روان مامانش مریض شده باشه

آدم بی جهت افسردگی نمی گیره یه نارضایتی حل نشده تو زندگی داره ببین اون مشکل چیه

رد فلگه🚩 

بهش میگفتی تو هم عقل جلبکی هستی 

بای 

“ از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود آرامش مخصوصی در خودم احساس میکردم‌ >>>”           —-«فاقد عقیده💭 ، دارای نظر🃏»—-
2706