2737
2739
عنوان

رمان قفس از shahtut😢

| مشاهده متن کامل بحث + 21291 بازدید | 38 پست
تا حالا چه رمانایی خوندی؟  اره خوب اختلاف سنمون خیلی نیس 😊 رفتی تو کانال رمانکدهکه فریتادم ل ...

برنامه رمانکده رو داشتم و همه رمانهاشو خوندم پارسال،آبنبات چوبیم همونه که پسره محل به دخترا نمیده مثل همه ی رمانها😂😂

نگــــار جاوید

سلام به همگی 

بنظر من رمانش واقعا رو اعصاب بود واصلا اطلاعات خوب ودرستی هم به مخاطب نمیداد 

من خیلی اذیت شدم با اینکه جز یک مورد دیگه صحنه های ازار جنسی رو نمیخوندم پایانش هم برا همچین شخصیتی کمی احمقانه به نظر میرسید 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام به همگی  بنظر من رمانش واقعا رو اعصاب بود واصلا اطلاعات خوب ودرستی هم به مخاطب نمید ...

راستش منم خیلی رو اثر گذاشت واقعا هم پسره گناه داشت هم دختره 

ولی خوب این بیماری واقعا هست و خدا کنه هیچکس دچارش نشه

اره اخرش خیلی غمناک بود‌.

زهره جان رمان ابنبات چوبیم همین موضوعشه ی دخترس به خاطر وضع مالی خیلی بدش صیغه ی نفر میشه که سادیسم داره پسره هم خیلی ناغلا بوده ی سری سفته ازش میگیره که بعدا نتونه طلاق بگیره ولی خوب اخرش دختره قبول میکنه باهاش زندگی کنه اونم اخرش خیلی غمناکه

ودرمورد کیفیت رمان که صد درصد قابل مقایسه با رمانهایی مث بامداد خمار که عاشقشم. دالان بهشت. سهم من .پنجره .قرار نبود .و خیلی رمانای دیگه که خوندم نیس

عزیزم میتونی بری داخل اون کانال هر رمانی بخوای هست😙

تو برای من فرق داری با همه دنیا ومن عاشق این حس تبعیضم💏
سلام به همگی  بنظر من رمانش واقعا رو اعصاب بود واصلا اطلاعات خوب ودرستی هم به مخاطب نمید ...

احمقانه منظورت اینه که پسره خودشو از پنجره انداخت دختره هم باهاش افتاد؟ 

اره به نظرم اونکه دوسش داشت نباید درخواست طلاق میداد

تو برای من فرق داری با همه دنیا ومن عاشق این حس تبعیضم💏
2728
به سلامتی بشه بیست سالت عزیزم ولی من تا الان رمانایی که خوندم صحنه دار ترینش ازدواج اجباری بودی واق ...

سلام خوبی من هردوتا رمان را خوندم هم قفس و هم آبنبات چوبی اما آخر رمان قفس نفهمیدم که پرند هم بیماره یعنی این رابطه با خشونت را دوست داره یا نه بعدش رمان دیگه ای تو این مایه ها سراغ نداری خاهر بخونم

احمقانه منظورت اینه که پسره خودشو از پنجره انداخت دختره هم باهاش افتاد؟  اره به نظرم اونکه دوس ...

عزیزم به گمونم شما اونقدری کلا ۱۰۰-۱۲۰ تا رمانم نخوندی، شاید بهتر باشه تا نقدات و سلیقه ات پخته نشده این طور صریح راجع به رمانا نظر ندی تا خپاننده های دیگه گیج بشن

رمان دو تا تایم لاین مختلف داشت و شما اونا رو با هم قاطی کردی، شاید بهتر باشه با رمانای سبک تری استارت بزنید و یه سره نرید سراغ یه رمان اروتیک تو ژانر اجتماعی_روانشناسی که هم روندش پر خشونته هم پایانش تلخه.

خوندن رمان هایی مثل آبنبات چوبی، دختری در مه، قفس، دوئل دل، آشور و .... که مشکلات روانشناسی و نشون میده واقعا اعصاب فولادین میخواد.

مخصوصا با کاراکتر رو مخی پرند که با فداکاریا و حماقتاش از فراز هم بیشتر حرص میداد آدم و 

2740