2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
رئحشون شاد عزیزم دلم قربونتون برم...

لطف دارین 

اما پدر آسمانی من 

خدای حقیقته 

او نورِ پیروز بر تاریکی است 

او خدای زنده است

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ولی با منت و خاری پی شبنم نمیگردم.💙

دلت روشن باشه عزیزم همسایه منم سرطان داشت اومد شیراز نصف ریه ش رو برداشتن میگفت باید ۸ ماه استراحت کنم 

الحمدلله بهتره حدود ۴ ماه پیش عمل کرد 

نگران نباش

برا ظهورش صلوات ... برای مامان شدن دوباره م صلوات ممنونم🙇هر چند دارم از امام رضاست
لطف دارین  اما پدر آسمانی من  خدای حقیقته  او نورِ پیروز بر تاریکی است  او خ ...

یعنی خدا رو پدر میدونین یا دینتون چیز دیگه س ؟

جهت تفهیم پرسیدم🤔

برا ظهورش صلوات ... برای مامان شدن دوباره م صلوات ممنونم🙇هر چند دارم از امام رضاست

ده تا صلوات وده تا یا جوادالائمه ادرکنی فرستادم 

شماهم با دله شکستت اگه دلت خواست دعاکن حضرت فاطمه زهرا پیش خدا ضامنم بشه وآبروم حفظ بشه دشمن پشت سرم بد گفته😭😭😭

خدااااااااااا یاحضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭بچه ها خیلی تهمت ها بهم زدن که روحمم خبر نداشت شنیدم ولی واگذارشون کردم به خدا ان شاءالله که این ی تهمتم امام ها ضامنم میشن پیش خدا ومشکلم حل میشه😭😭😭الآنم خونه پدرم هستم 
2706