2737
2734

من و نامزدم باهم بحثمون شد 

من وسط دعوا گفتم فعلا 

اونم گفت من یه مدت نیستم 

منم گفتم :منم همینطور یه مدت نیستم 

ولی دوست ندارم قهرامون طولانی بشه اونم خیلی غد ومغروره پیش قدم نمیشه 

چطوری پیش قدم بشم که کوچیک هم نشم (تو دعوای امروز حق با من بود)

شكوه از پيله مكن،پروانگي آغاز كن..!🌱🦋یه دختر ۲۱ساله، احساسی،آروم و زودرنج تشریف دارم 🥰😌عاشق طبیعتم و روحم رو تازه میکنه✨️🌻همه ی ماگاهی خسته میشویم، می‌رنجیم، ناامیدی را تجربه می‌کنیم و حساسیت‌هایی داریم. این‌چیزها بخشی از صفاتِ انسانیِ ما است. مانمی‌توانم از «انسان بودن» انصراف بدهیم🧚‍♀️💕☁️

نوع حل کردن مشکلات و گفت و گو در حین دعوا و کنار اومدن با تعارضات و درک تفاوت ها نشانه بلوغ و بلد بودن رابطه هست 

جدا از احساسات و ترس از دست دادن 

بنظرم مطمین شید که هردوتون ب اندازه کافی بلدید با هم صحبت کنید و مسائل رو حل کنید یا باید اموزش ببنید و از مشاور کمک بگیرید و اینکه قهر گاهی لازمه و خوبه چون بعدش میفهمید طرف مقابل برای اشتی کردن و درست کردن چ کارهایی برات میکنه یا شما براش انجام میدین . و اینکه غد و مغرور بودن جز صفت های منفی هست یادت باشه ک این خصلت تا همیشه باهاشه و بخاطرش شاید خیلی اذیت شی .خوبه ادم  منعطف باشه و پای خواسته هاش یکدنگی نداشته باشه. بنظرم ی روز صبر کن و مثل همیشه سلام صب بخیر روزانتون رو بگید و منطقی راجب مسیلتون صحبت کنید. .. البته هیچوقت برای درست شدن چیزی. عجله نکن . مهم زمان مناسبیه ک میخواین حرف بزنید . زمان درست رو انتخاب کن .. در کل هم اینجوریه ک زن ها زودتر میبخشن و پالس مثبت میدن دیگه راه رو باز میزارن ک اقایون تلاش کنن جریان رو فیصله بدن.شما فعلا سیگنال بفرست . مثلا فردا ی میس کال بنداز سریع قط کن . اگه زنگ زد ک عالی .. تو حرفات بگو .خوشحال شدم صداتو میشنوم . الان میفهمم ی روز باهات حرف نزدم چقدر کمبودش رو احساس میکردم و دلم اروم گرفت از دوریت . اگرم زنگ نزد ک واقعا غده و صبر کن خودش بیاد

نوع حل کردن مشکلات و گفت و گو در حین دعوا و کنار اومدن با تعارضات و درک تفاوت ها نشانه بلوغ و بلد بو ...

خیلی ممنون از راهنماییتون❤️

شكوه از پيله مكن،پروانگي آغاز كن..!🌱🦋یه دختر ۲۱ساله، احساسی،آروم و زودرنج تشریف دارم 🥰😌عاشق طبیعتم و روحم رو تازه میکنه✨️🌻همه ی ماگاهی خسته میشویم، می‌رنجیم، ناامیدی را تجربه می‌کنیم و حساسیت‌هایی داریم. این‌چیزها بخشی از صفاتِ انسانیِ ما است. مانمی‌توانم از «انسان بودن» انصراف بدهیم🧚‍♀️💕☁️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.