2733
2734
عنوان

دخترپ تو خواب داره هذیون میگه😭

99 بازدید | 11 پست

امیدوار بودم بعد از عید مربضی ها کم شه

امسال پیش دبستانی میرفت

پیر شدم از بس مریض شد پیرررر

از صبح از شدت سرفه میخواست بالا بیاره الانم خوابیده بینی کیپه همه ش خواب و بیدار و هذیون میگه

خسته شدم از بس تو مطب دکتر ها بودم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بهش شربت تقویت سیستم ایمنی بده 

دختر من کلاس چهارمه، با همین شربت 4 سالو گذروندم، خیلییی کم مریض میشه در حد چندتا عطسه و یکم آبریزش بینی، بعدشم زودی خوب میشه 

اسم شربتش ایمینوس هست 

میشه برای سلامتی امام زمان یه صلوات بفرستی🌼
2742

اگه ابریزش بینی داره هرهشت ساعت ستیریزین بهش بده روزی یه دونه قرص بتامتازون اب بینیش قط میشه اگرم بینیش فقط کیپه اسپری بزن تودماغش اگه تب داره هر۸ ساعت قرص استامینیفن ساده هست توزرورق صورتی یدونه بدش 

نئوتادین کوریزان اسپری دهانی مونته لوکاست تا صبح بش۶ ببرمش دکتر

بهش عسل طبیعی بده، جوشانده ی آویشن بده 

بچه رو خیلی دکتر نبر، همون داروها ی سرما خوردگی سیستم ایمنی بدن رو ضعیف میکنه و زودتر مریض میشه 

نئوتادین کوریزان اسپری دهانی مونته لوکاست تا صبح بش۶ ببرمش دکتر

اگه باشربت بروفن یاضدتب تبش نیومدپایین شیافت استامنیفن دوتا۱۲۰ براش بزن تاسریع بیاپایین دکترمیگه وقتی تب پایین نیومددوتاشیافت بزنیدتااثرکنه

اگه باشربت بروفن یاضدتب تبش نیومدپایین شیافت استامنیفن دوتا۱۲۰ براش بزن تاسریع بیاپایین دکترمیگه وقت ...

شیاف دیکنوفناک 50 هم خیلی خوبه، تب و آنی میاره پایین و بعدشم زودی تب نمیکنه 

2740

اسی پسرمنم دوهفته پیش همش تب داشت بیشترشبهاودماغش کیب بودودهانش بومیداد باورکن شب تاصبح هم من هم اون بیداربودیم سرش کلان عرق میکردبدنش تب لرزمیگرفتش دوباربردم دکتراصلان تعغیرنکردبدترم شدفقط بهش ازیترومایسین واموکسی سلین ومترندازول میدان وضدتب تابردمش یه دکتردیگه گفت لوزشه شربت کواموکسیلین بادزبالادادوشربت سیتریزن وسرماخردگی وقرص بتامتازون دادن بخداشب راحت خوابید تبش ولش کردلوزش شکرخداخوب شد