2733
2739
عنوان

رسم و رسوم پاگشا بیاااین!!!!!!

100 بازدید | 4 پست

اولین بار بود خانوادگی رفتیم خیلیییی سنگ تموم گذاشته بودن چه شام چ پذیرایی ۴ ،۵ مدل غذا دسر

از ۴ تا النگوهاییم که قبل عید برام گرفته بودن ۲ تاشو بعنوان پاگشا دادن ( پنج تومن شاباش دادم بهشون که یه النگو دیگه بگیرن برام که نگرفتن)

حالااا اینا بکنار اصلا ما راضی به این تجملات نبودیم الان برا ماهم زحمت شد چون باید مقابله به مثل کنیم اونارو دعوت کردنی خودم و خانوادم سر بله برون خیلی هزینه کردیم الانم سر این پاگشا کاش جمع شه این رسم رسوم تجملی 

دغدغه شام به کنار من کادو چی بدم برا پاگشای داماد؟؟؟؟ ساعت خوبه؟

ساعت جز خرید عقده از الان بگیرم براش یکی کنم با پاگشا خستم دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خوبه که دعوت کردن حالا اگه نمی‌کردن یا ساده برگزار میکردن میخواستی بگی اهمیت نمیدن به من و خانوادم کم گذاشتن الان باید خداروشکر کنی که برات سنگ تموم گذاشتن 

و اینکه چرا شاباش هاتو دادی شاباش برای خودته این یه مورد و اشتباه کردی و اینکه اونا چرا نگرفتن؟ 

بجاش شاباش هاتو نگه میداشتی برای داماد یچیز خوب میخریدی تو پاگشا می‌دادین بهش 

اره ساعت هم خوبه یکی کن تموم شه بره 

2728
سلام خوبه که دعوت کردن حالا اگه نمی‌کردن یا ساده برگزار میکردن میخواستی بگی اهمیت نمیدن به من و خانو ...

اره اشتباه کردم دادم

تاپیک قبلیم گفتم قضیه شاباشو