2737
2739

ی وامی ک ضامنم نخواد

از اینا که سود کم میخوان 

مبلغشم کم بود اشکال نداره 

بانک مهر و رسالت رو شنیدم وام خوب میده از اینا وام گرفتین ؟ 

All is one 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من رفتم برا وام 

گفت طرح های جدید از ۱۵ اردیبهشت برا همه بانک ها شروع میشه

بعد گفت به ازای مثلا چهار تومن تو حسابت ۱۰ تومن وام میدیم

بانک ملی 

بلند بگووو اللهم عجل لولیک الفرج و قلب امام زمان و شاد کن❤️‍🩹😍 عاشق امام حسین ام ؛ فداش بشم😍🫀  1403/1/۲   اگه شد چی؟؟
2728
بانک مهر گرفتیم ۲۵ میلیون ماهی ۱۵۰۰ میدیم بدون ضامن حسابت باید کار کنه معدل میگیره

ایول 

چقدر تو حساب گزاشتید ؟ 

و چند ماه تو حساب باید بمونه ؟ 

هر چقدر پول تو حساب بیشتر باشه مبلغ وامم بیشتره ؟ 

و اینکه کدوم بانک مهر ، بانک مهر ایران یا مهر اقتصاد ؟ 

All is one 
بانک مهر گرفتیم ۲۵ میلیون ماهی ۱۵۰۰ میدیم بدون ضامن حسابت باید کار کنه معدل میگیره

چقدر تو حسابت داشتی ۲۵ تومن وام دادن؟؟

بلند بگووو اللهم عجل لولیک الفرج و قلب امام زمان و شاد کن❤️‍🩹😍 عاشق امام حسین ام ؛ فداش بشم😍🫀  1403/1/۲   اگه شد چی؟؟

یعنی چی کار کنه حساب؟

مدام پول بریزیم توش؟

🚫🚫🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید🚫🚫🚫🚫🚫کاربری دست دو نفره منو خواهرم 👭
2740
ایول  چقدر تو حساب گزاشتید ؟  و چند ماه تو حساب باید بمونه ؟  هر چقدر پول تو حساب ...

مهر ایران ۲۰۰ تومن ریختیم توش ولی هی میگرفتن ازش البته ۲۰۰ تومن پول ماله ما نبود یه بنده خدایی ریخت به حسابمون ک یارانش قط نشه ازین شد که حسابمون کار کرد سر چهار پنج ماه یهو شوهرم رفت تو برنامش آنلاین بدون ضامن وام گرفت

یعنی چی کار کنه حساب؟ مدام پول بریزیم توش؟

مثلا پول برداری بریزی پول کارت به کارت کنی

مثلا حسابت زیاد باش کار کنی دیگه پرداختی خرید

شارژ  هر چی 

ولی مبلغی هم که میریزی به کارتت باید سه ماه ثابت بمونه و دست نزنی بهش

مهر ایران ۲۰۰ تومن ریختیم توش ولی هی میگرفتن ازش البته ۲۰۰ تومن پول ماله ما نبود یه بنده خدایی ریخت ...

ممنون 

میدونی حداقل چند ماه بعد از افتتاح حساب وام میتونیم بگیریم ؟ 

All is one 
مثلا پول برداری بریزی پول کارت به کارت کنی مثلا حسابت زیاد باش کار کنی دیگه پرداختی خرید شارژ &nbs ...

پاراگراف آخرت یعنی چی 😄

یعنی چی به مبلغ کارت دست نزنیم  ؟؟

All is one 
2706