2737
2739

کمرش درد میکنه.. نمیره دکتر..هرچی بهش میکنم.. فعلان قرص رو میخوره خود درمانی میکنه اما باز خوب نمیشه و همه اش در حال غر زدن و عیب گرفتن از درو دیواره...

تازه باهاش دعوا کردم گفتم برو دکتر... حق نداری اعصاب اعضای خانواده و محیط خانواده رو متشنج کنی.. مریصی برو دکتر 

بلند‌می‌خندید‌گویی‌پنهان‌می‌کرد‌غمی‌را‌..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شاید چون میدونه کمر با دکتر رفتن خوب نمیشه. 

تا کی؟؟؟ تا آخر عمر قراره درد بکشه مخ مارو بخوره؟؟؟؟ بالاخره باید بره سراغ درمان

اخ الهی بگردم گناه داره عین بابای من اینقد نرفت دکتر تا مارو عزادار کرد ... بزور ببرینش گناه داره .ب ...

اخه و گناه دارن و این ها بیخیال.. ما ننه اش نیستیم و نازش رو بکشیم.. اگ مریضه پاشه بره دکتر..حق نداره محیط خانواده رو متشنج کنه

2740
اخه و گناه دارن و این ها بیخیال.. ما ننه اش نیستیم و نازش رو بکشیم.. اگ مریضه پاشه بره دکتر..حق ندار ...

وای ای کاش بدونی چی میگم برو نازشو بکش شاید مریض روحی شده بخدا ظلمه اونام ناز کش میخوان الان من بابام فوت شده بولله کمبود محبت دارممم