2733
2734

چرا؟ من نمی‌فهمم. 

وقتی دو نفر میخوان جدا بشن و زنه مهریه داشته باشه مرده میگه فلان مقدار از مهریه را ببخش تا طلاق بدم. معمولا هم همین میشه و زنه یه بخشی از مهریه را میگیره و توافقی طلاق میگیرن. چون نه زن نه مرد اعصابشون نمی‌کشه چند سال بخوان توی دادگاه برن و بیان. مگر اینکه دیوونه باشن. در بدترین حالت که پسره لج کرده باشه، بعد 4 سال طلاق ندادن خسته میشه و میاد طلاق میده. 

ولی وقتی زن حق طلاق داره و مثلا 5 تا سکه، فقط همون 5 تا سکه را میگیره و طلاق میگیره. خب بدتره که. اگه مهریه داشت قطعا خیلی بیشتر پول می‌گرفت نسبت به 5 تا سکه. مثلا کسی که مهریه ش 3 دانگ خونه هست و 25 تا سکه میاد 25 تا سکه را میبخشه و با گرفتن سه دانگ خونه طلاق میگیره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرده نمیگه فلان قدر از مهریه رو ببخش

میگه کل مهریه رو ببخش

تازه باید دعا کنی نگه یه چیزی هم بهم بده تا طلاقت بدم

البته من نظرم اینه هم حق طلاق باید باشه هم مهریه

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
2728

چرا فکر کردی پسره خسته میشه؟پسر میره حکم ناشزه بودن میگیره و حکم ازدواح مجدد

زن رو هم طلاق نمیده و هرچندوقت یبار یه دادخواست تعدیل میده که سکه گرون شده

هی اقساطشو کمتر میکنه

چندوقت یبارهم واریز نمیکنه مخصوصا اگر جایی استخدام نباشه ک حقوقش توقیف شه

خالا زن باید بره کلانتری و دادگاه تا شاید بتونه ماهی یکی دوتومن زنده کنه

البته من مخالف مهریه نیستم بخاطر بحث ارث ولی اگر طرفم بگه یا مهریه یا حق و حقوقت قطعا انتخابم حق و حقوقمه

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
چون آقا انقد طلاق نمیده تا زن دست از مهریه بکشه چون حق طلاق با مرده و اگه به دروغم بگه زنمو دوس دار ...

خب اگه زنه بگه مهریه نمیخوام طلاق میده سریع. خب تفاوتش با وقتی زن حق طلاق داره و مهریه نداره چیه؟ بحث اینه که آدم بتونه پول بگیره و طلاق بگیره وگرنه بدون پول که راحت طلاق میدن

همکار بابام از شوهرش میخواد جدا بشه اما اون طلاقش نمیده و سالی یه سکه یا دو سکه نمی دونم دقیق دادگاه وضع کرده. 

الان زنه اوضاع مشخصی ندارد.

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ                       💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚
2738

به نظر من حق طلاق بهتره 

من چند مورد دیدم طرف شوهرش پول نداره مهریه بده فقط قصدش اذییت کردنه طلاق نمیده میره نهایتش قسطی میکنه زنش رو هم تا میتونه اذییت میکنه 

اگه زن حق طلاق داشته باشه نمیشینه هر خفت و خواری تحمل کنه آخرش هم چندرغاز سالیانه بزارن کف دستش 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
چرا فکر کردی پسره خسته میشه؟پسر میره حکم ناشزه بودن میگیره و حکم ازدواح مجدد زن رو هم طلاق نمیده و ...

طلاق نمیده چون میخوای مهریه بگیری. اگه مهریه را ببخشی سریع طلاق میده. خب فرقش با حق طلاق و نداشتن مهریه چیه؟ 

خب اگه زنه بگه مهریه نمیخوام طلاق میده سریع. خب تفاوتش با وقتی زن حق طلاق داره و مهریه نداره چیه؟ بح ...

نمیشه زن مهریه نداشته باشه

عقد بدون مهریه باطله

دیگه هر کسی طبق شرایط خودش تصمیم میگیره

یکی مهریه براش مهم نیست دوس داره حق طلاق داشته باشه

و اینکه هیچوقت مرد نمیاد هم مهریه بده هم حق طلاق

فوقش بخواد ۵ تا سکه مهرش کنه که الان با این قیمت سکه بعید میدونم همون ۵ تا هم با حق طلاق بدن

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
2706