2733
2734

چقدر زود بزرگ شدیم همیشه توی بچگی با شوق و ذوق میومدیم خونه تا دست‌پخت عالی و محشره مامانمون رو بخوریم عروسک هامون رو مثل بچه هامون بهشون مهر مادری داشتیم هروقت میرفتیم بیرون چشممون به این عروسکا بود که کنار خیابون بهمون لبخند میزدن تنها دغدغه زندگیمون این بود که فردا قراره چی بازی کنیم نه درسی نه مشقی نه فشار روحی آزاد آزاد حسودیم میشه به بچه ها دنیای رنگی رنگی دارن میشستم پای تلویزیون از صبح تا شب آخر شبم لالایی شبکه پویا که می‌شد دلم می‌گرفت و میگفتم یعنی دیگه همه بچه ها خوابن استرس میگرفتم حموم رفتن با عروسکا.. دقت کردید چند ساله بوی عید نمیاد؟ همیشه قبل از عید لباس هامون رو آماده میکردیم لاک های رنگی رنگی رو کنار میزاشتیم تا مامان برامون بزنه آخ که چقدر دلم تنگ شده 

کودکی همون دنیای شیرین زندگیه که همه بچه ها آرزوی بزرگ شدن رو دارن اما نمیدونن .....

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊

🙂

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شهر بازی رفتن هرشب به بابا گیر میدادم ببرم شهر بازی حس زندگی داشتم اون حس کجا رفت دلم برای عروسکام تنگ شده اون عروسک هایی که براشون لباس می‌دوختم و هرجا میرفتم با خودم میبردمشون کاش میشد یک روز کودک شد ..🙂

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
2728

اره مخصوصا وقتی با بچه های محل گرگم به هوا قایم باشک بازی میکردیم من یادمه یبار که بارون میومذ مامانم خونه نبود رفتم خونه همسایمون موندم، و اش نذری خوشمزه میگرفتیم، همش شبکه دو کارتون میدیدیم موقع عید کلی عیدی میگرفتیم کلی تو مدرسه و خونه بهمون خوش میگذشت همچی بچگیم قشنگ بود به جز موقعی که تو هفت سالگی بهم تجاوز شد

اره مخصوصا وقتی با بچه های محل گرگم به هوا قایم باشک بازی میکردیم من یادمه یبار که بارون میومذ مامان ...

بمیرم الهی تجاوز....؟ اما شما فقط ۷ سالت بوده😢

حققق چ زود دیر شد

خیلی انگار همین دیروز بود🥲