2733
2739
عنوان

مرطوب کننده پوست چرب؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کامان میزنم راضی ام. صورتتو زیاد نشور با شوینده کلا. هی بیشتر چرب میشی. من از روزی ۲بار الان یه زوز درمیون میشورم خیلیییی وضعم بهتره

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
2728
با سیمپل اوکی بودید؟

ن من استفاده نکردم اما ار بعضی ها شنیدم خوب بوده براشون بعضی ناراضی 

بقیع مارک هاهم همینجور 

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
2738

تراست استفاده کردم باعث جوش نمیشـه ولی سنگین و بشـدت عطری ـه. 

ژوت خیلی عالیـه. 

نه سنگینـه نه عطـری و نه باعث جوش و آکنه میشـه. 

مرطوب کننده پریـم هم خیلی عالیه ولی نسبت به حجمـی که داره گرونـه. 

ن من استفاده نکردم اما ار بعضی ها شنیدم خوب بوده براشون بعضی ناراضی  بقیع مارک هاهم همینجور&nb ...

من بیش از ده تا ابرسان گرفتم برند های خوبی هم بودن ک متاسفانه ناراضی بودمو وعوض کردم 

درآخر دوتا پیدا کردم خیلی خوب بود ولی هرچی میگردم دیگه نیست شرکتشون دیگ نمیزنه 

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
2706