2733
2734
عنوان

هر اتفاقی میفته سریع لاغر میشم

155 بازدید | 14 پست

نمی‌دونم معدم عصبی یا چی اما اشتهامم کم میشه ولی فقط کافیه دو روز استرس داشته باشم یا خوابم بهم بخوره یا امتحان پشت سر هم باشه قشنگ تو دو روز دو کیلو کم میکنم نمی دونم چیکار کنم اصلا

بنده برگزیده خدایی

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دیگه آخه از یه حدی بگذره بده کلا ۴۵کیلو هستم😐

قدت چنده

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
2740
باور کن خیلی بده😭😑

تیروییدتو چک کن 

معدتم گرم کن عصب معده ک سرد بشه از بعضیا نمیفهمه کی گشنش بشه لاغر میشن از بعضیا نمیفهمه کی سیر بشه چاق میشن

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عین منی

منم هراتفاقی بیوفته چاق میشم

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2706