2737
2739
عنوان

خواهرم میخواد مهاجرت کنه😑

228 بازدید | 14 پست

خواهرم تازه ارشدش تموم شده کار و درسشم خیلیی خوبه 

شوهرخالم تو شرکت نفت کار میکنه بهش گفته تو که کارت خوبه بیا کمکت میکنم توام بیای شرکت نفت استخدام شی

میگه نه برم دکترا بخونم کانادا یا یه کشور دیگه فاند بگیرم بهتره 

واقعا بنظرتون بهتره ؟ شرکت نفت مزایا خیلی داره من نمیدونم چطور از نظرش مهاجرت بهتره و شروع از اول 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیفهمم اونی که میخواد بره اینقدر پرس وجو نمیکنه شما ها چرا میکنید..

خب بره صلاح زندگیشه وتمام

عزیزم بی دلیل در قلبت من را جا نده! من را بغلم نکن من نمیتونم اونجا بمونم ! خوش بگذرون و به زندگی لبخند بزن حرف های غم انگیز حرف نزن ! زندگی هست خب!  یک لحظه دیدار .. خب منم اینطوریم ! همیشه هم اینطوری خواهم بود ! هیچوقت با گریه به گذشتم برنمیگردم! من با خطاهام قوی هستم! من را به راه خودت نکشون من راه خودمو دارم..هدف های متفاوت دارم ! روزی میشه که من در تاریکی میسوزم ! من از پا در نمیام در روح ام بال فرشته هست! هر جوری که اومدم میتونم برم! از عشق میتونم بگذرم ! زنجیری در دستام ندارم
نمیفهمم اونی که میخواد بره اینقدر پرس وجو نمیکنه شما ها چرا میکنید.. خب بره صلاح زندگیشه وتمام

اگه بره باید پنج سال دوباره بشینه درس بخونه خب🙄اینجا میتونه بره حقوق بگیره

2740
اگه بره باید پنج سال دوباره بشینه درس بخونه خب🙄اینجا میتونه بره حقوق بگیره

یک چیزی میگم یادت باشه..

هیچوقت خیرخواه دیگران رو نخواه حتی خواهرت

چون اگه بهش بگی نرو شاید نرفت پس فردا تورو مقصر میدونه ..

بزار خودش تصمیم بگیره

عزیزم بی دلیل در قلبت من را جا نده! من را بغلم نکن من نمیتونم اونجا بمونم ! خوش بگذرون و به زندگی لبخند بزن حرف های غم انگیز حرف نزن ! زندگی هست خب!  یک لحظه دیدار .. خب منم اینطوریم ! همیشه هم اینطوری خواهم بود ! هیچوقت با گریه به گذشتم برنمیگردم! من با خطاهام قوی هستم! من را به راه خودت نکشون من راه خودمو دارم..هدف های متفاوت دارم ! روزی میشه که من در تاریکی میسوزم ! من از پا در نمیام در روح ام بال فرشته هست! هر جوری که اومدم میتونم برم! از عشق میتونم بگذرم ! زنجیری در دستام ندارم

برای من هم عجیبه که شما مزایای مهاجرت رو کمتر از کارکردن تو شرکت نفت ایران میدونید!! تازه اگر از اون ارزش و بهای انسانیت و زن بودن و آزادی اجتماعی که اونجا نسبت به اینور داره رو ازش صرف نظر کنیم!! الان والله سوپری سرکوچه هم می‌خواد مهاجرت کنه، ایشون که با این موقعیت جای خود داره

ببین قطعا مهاجرت خوبی های خودشو داره 

زندگی با تورم چهل درصدی مشخصه فرق میکنه با  زندگی تو کشوری با تورم چهار   پنج درصد 

ولی از اون ور هم سختی های خودش رو داره 

به روحیه آدما بستگی داره 

و اینکه به شخصه معتقدم اگر وضع ما اینقدر درب و داغون هست یکیش بخاطر همین کاریه که شوهر خاله ت میخواد انجام بده یعنی پارتی بازی 

من جای خواهرت بودم میرفتم و مهاجرت رو به قدم گذاشتن تو ی پروسه ی رانتی و پارتی بازی گونه ترجیح میدادم 

خواهرم هروقت نصیحتش میکنم بهم میگه نخود خانوم😐😐😐 چند وقت پیش هم بهم گفت همون موقع اومدم تو سایت ی نظر دادم ی کاربر گفت تو چی میگی نخود خانوم 😮 فک کنم دلیلی داره😁 اینم داستان اسم من 

کارکردن تو شرکت نفت ایران به صورت پیمانکاری دیگه درسته؟ خب مزایای مهاجرت کجا، کار کردن اینجوری کجا؟ چند سال کار کنه که شاید تازه با پارتی قرارداد مستقیم بشه (رسمی هم نه) ، قطعا ایشون اهداف بزرگتر و معیارهای دیگه ای هم برای خودش داره 

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
2706