2733
2734
عنوان

حرکت جنسی کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 801 بازدید | 35 پست
رفتار طبیعی هست نگران نباش داره اندام جنسیشو کشف میکنه اونی که فکر میکنید نیست باید بهش بگن جلوی کسی ...

کشف اندام جنسی برای زمان نوپایی تا حدود سه ساله

الان جلوش رو نگیره دچار بلوغ زودرس و اعتیاد ب خودارضایی میشه

البته این کاربر تاپیکاش با هم نمیخونن نمی‌دونیم راست هست یا دروغ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها توسن پایین خودارضایی میکنن اینا ازیکی شنیدم  خودمم توبچگی ی کارایی میکردم ولی ابدانمیدو ...

خودارضایی نه دیگه  شاید نکاه کنم به اونجاشون ولی خب من خودم هیچ وقت تو این سن همچین کاری نکردم بزرگتر که شدم فهمیدم درباره اون چیزا یکم کنجکاو شدم همین

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
کشف اندام جنسی برای زمان نوپایی تا حدود سه ساله الان جلوش رو نگیره دچار بلوغ زودرس و اعتیاد ب خودار ...

من خودم تا سن ده حس کنجکاوی داشتم برای همین گقتم تازه هیچ فیلمی یا چیزی ندیده بودم عزیزم و نمیدونستم چیه 

😎💚🐬
2731
خودارضایی نه دیگه  شاید نکاه کنم به اونجاشون ولی خب من خودم هیچ وقت تو این سن همچین کاری نکردم ...

ن منظورم همین کارشه ک خودشا میمالیده روعروسک همونا میگن اخه بچه ک نمیدونه چیه ولی اسمش همین میشه

من خودم تا سن ده حس کنجکاوی داشتم برای همین گقتم تازه هیچ فیلمی یا چیزی ندیده بودم عزیزم و نمیدونستم ...

هرکسی تجربه ای داره

منم چون دخترم تو سن پوشک این کار رو انجام میداد راجبش تحقیق کردم تو اون سن نوپایی و پوشک طبیعیه ولی باید حواسش غیر مستقیم پرت بشه تا اون کار رو انجام نده ،تو سن های بالاتر ممکنه شروع خودارضایی و بلوغ زودرس باشه ،ک خدا رو شکر برای شما پیش نیومده و ب خیر گذشته