2733
2739

خبر دارین هزینه تحویل مدارک ومعایناتو...۳م هست😕

در برابر بی‌مهری آدم‌ها هیچ نمی‌گویم. سکوت و سکوت و سکوت. انگار که لال شده باشم؛ شاید هم کور و کر. دیگر نه انرژی توضیح دادن دارم و نه حتی حوصله‌اش را. می‌دانی؟ دیر دریافتم که مسئول طرز فکر آدم‌ها نیستم. بگذار هر که هرچه خواست بگوید! چه اهمیتی دارد؟ من در لاک خود راحت‌ترم. آن‌جا می‌شود آرام و بی‌دغدغه زندگی کرد!فروغ فرخزاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
متوجه نشدم

اگه کارنامه سبز بشی باید مدارک تحویل بدی ومصاحبه  و...بقیه مراحلشو تکمیل کنی که برای این کارا آپ ۳میلیون ازت میگیرین چه ردت کنن چه قبولت کنن

در برابر بی‌مهری آدم‌ها هیچ نمی‌گویم. سکوت و سکوت و سکوت. انگار که لال شده باشم؛ شاید هم کور و کر. دیگر نه انرژی توضیح دادن دارم و نه حتی حوصله‌اش را. می‌دانی؟ دیر دریافتم که مسئول طرز فکر آدم‌ها نیستم. بگذار هر که هرچه خواست بگوید! چه اهمیتی دارد؟ من در لاک خود راحت‌ترم. آن‌جا می‌شود آرام و بی‌دغدغه زندگی کرد!فروغ فرخزاد

گفتن امروز فعلا ک نیومده. عزیزم میشه بپرسم شغل همسرتون چیه؟

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘
اگه کارنامه سبز بشی باید مدارک تحویل بدی ومصاحبه  و...بقیه مراحلشو تکمیل کنی که برای این کارا آ ...

ن اینا بعد قبولی مصاحبس ی مقدار کمش درحد۲۵۰ ۳۰۰ پارسال قبل مصاحبه بود بقیش بعد قبولی هست هزینه معاینات پزشکی و مدارک و ...

2738
ن اینا بعد قبولی مصاحبس ی مقدار کمش درحد۲۵۰ ۳۰۰ پارسال قبل مصاحبه بود بقیش بعد قبولی هست هزینه معاین ...

یعنی بعد قبولی کامل این هزینه رو میگیرن امکان نداره پولو بدی بعد ردت کنن؟

یعنی بعد قبولی کامل این هزینه رو میگیرن امکان نداره پولو بدی بعد ردت کنن؟

ی مبلغی  کم برای روند مصاحبه اعلام میکنن برای قبل مصاحبه ازت میگیرن 

بعد اگر مصاحبه قبول شدی که تمامه دیگ‌بعد باید بری مراحل بعد مثل معاینات پزشکی و اینا ک اینا هزینه بره و تومیل مدارک و فلان که اینا جمعا حدود س میل گفتن میشه