2733
2739

سلام راستش من ۷فروردین فهمیدم باردارم ۱۴فروردین سقط کزدم ۵هفته و۴روزم بود ،بتام کند بالا میرفت و همش لکه و خونریزی داشتم بعد اصلا ساک حاملگیو نمیدیدن ولی من هنووزم ترشح  زیاد دارم یعنی روز ب روز ترشحم بیشتر میشه منی ک اصلا گرستم تمیشد الان همش احساس ضعف دارم بنظرتون عادیه یا ی بی بی چک بزنم بنظرتون ؟

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

طبیعیه ، اگر ساک دیده نشده چیز خاصی نبوده ، ضمنا بی بی چک تا ۲۰ روز بعد از سقط هم مثبت نشون میده

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

کمر درد میگیرم و حقیقتا لخته خیلیی کوچیکی دیدم اما بازم باردار بودم ۳روز بعد دیدن لخته گفتن سفط شد اما من لخته ندیدم اونروزی ک گفتن امروز سقط شذ فقط خونریزی مثل پریودی داشتم و از اول ساک بارداری و ندیدن 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
چرا سقط کردید؟ 

بتام کند میرفت بالا ساکشو نمیدیدن آخذم بعد کلی خرج و دکتر و اینا خودش سقط شد

بی بی بزن سونوگرافی رفتی بتا دوباره از دادی با چی سقط کردی سایتوتک؟

نه خودش سقط شد قزص نخوردم همون روز آز دادم از ۲۶۸رسید ب ۸۷سونو هم دادم گفتن مشکلی نیس باز تکرار کنم؟

2740
طبیعیه ، اگر ساک دیده نشده چیز خاصی نبوده ، ضمنا بی بی چک تا ۲۰ روز بعد از سقط هم مثبت نشون میده

مرسی

بتام کند میرفت بالا ساکشو نمیدیدن آخذم بعد کلی خرج و دکتر و اینا خودش سقط شد

اخی عزیزم

ایشالا خدا یه عدس کوچولو دیگه بهتر از اونیکی میذاره تو دلت🙈

واسه منم دعا کن زایمان راحت باشه

حسابم با خواهر کنکوریم یکیه به خدا من کنکور ندارم😂
اخی عزیزم ایشالا خدا یه عدس کوچولو دیگه بهتر از اونیکی میذاره تو دلت🙈 واسه منم دعا کن زایمان راحت ...

مرسیی عزیز دلم 

انشاله امیذوارم شما و همه خانومای باردار زایمان راحتی داشته باشن و فسقلیشونو سالم و سلامت بغل بگیرن❤️🤲

اره گلم به فاصله 4 روز الی 1 هفته باید بتا بدی تا به صفر برسه

مرسیی الان بی بی چک بزنم ؟آخه ذیگ آرمایشگاه و نگاه میکنم گریم میگیره ۴بار آز دادم

2706