2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بخاطر اینک ی سری افراد ب جای اینک دنبال راه حل باشن میان یقه بقیه رو میگیرن  

و ادعاشون میشه نباید همچین افرادی پیش مشاور برن  و درمان بشن

کلا عقل کل هستن انگار !!!!

📍یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🫀🥲🤌🏻
2740
واقعا بایددرمان شن خیلی وحشتناکه

اونجا من گفتم باید بره مشاوره

همه ریختن ک ن نباید بره این چرا اینطوریه و فلانه و حرفای الکی

خب من ک کار مرده رو تایید نکردم میگم باید بره درمان شه 

📍یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🫀🥲🤌🏻
ندیدم چی بود مگه. کلا اینجا تاپیک جنسی ممنوعه چون واقعا بعصیاشون آقاهستن و مریض

اخه اون خانوم راهنمایی میخواست شوهرش خانوماروتوخیابون اذیت میکرد متلک مینداخت وخیلی کارای زشت دیگه ایشونم بارداربود نمیدونست چیکارکنه بچشوبندازه یابندیابیاره بعدطلاق بگیره

اونجا من گفتم باید بره مشاوره  همه ریختن ک ن نباید بره این چرا اینطوریه و فلانه و حرفای الکی ...

حرف شما درسته البته اخه گاهی قبول نمیکنن که مریضن دکترنمیان اینجوری دیگه سخت میشه

کاش یاد می‌گرفتند،، البته بعضیا زود گزارش میزنن اصلا این موضوع درک نمیکنم اگر بدت میاد چرا وارد تاپیک میشی یا ملا چرا عضو نی نی سایت شدی وقتی تحملش و نداری ،،زود گزارش گزارش وقتی هم‌میگیم بزرگ‌نشدید بهشون بر میخوره 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
کاش یاد می‌گرفتند،، البته بعضیا زود گزارش میزنن اصلا این موضوع درک نمیکنم اگر بدت میاد چرا وارد تاپی ...

دقیقاکسی زورشون نکرده که بخونن حداقل شایدکمکی بشه به چارنفر این خانوم خیلی شرایط بدی داد دلم سوخت تاپیکش ترکید فکرم پیشش موند

نمیدونم میگفت بیرون خانومارو اذیت میکنه متلک میندازه ازطرفی هم خانومه بارداربود

جدی جدی چرا تا خانم ها باردار میشن تازه مشکلات جنسی اقایون یکی یکی پیدا میشه خیانت میکنن 

هرز میشن چشم چرون میشن فیلم نگاه میکنن 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
دقیقاکسی زورشون نکرده که بخونن حداقل شایدکمکی بشه به چارنفر این خانوم خیلی شرایط بدی داد دلم سوخت تا ...

برام خیلی پیش اومده یه روز تو‌نیم‌ساعت پنج‌ تا تاپیک ترکید شاید هم رمان کمتر تا میومدم تایپ کنم برمیگشتم میدیم ترکیده واقعا کار زشتی هست حرف شما درسته شاید واقعا اون طرف تو شرایط بدی باشه بشه با کلمات حتی به طور ناشناس ارومش کرد راهنمایش کرد 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
2706