2733
2734

گفتن منم تگ کن بیام 

خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺     رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗       خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕                                            اندر دل ما تویی نگارا😘🙃                                   ۱۴۰۲/۷/۲۱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

Fall

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
2731

هزارپای انسانی 

دده جونی از من به شمو تجربه نصیحت اصن حرررررف الکی ولی نیگا بکن رابطه ای که توش ای پسرو بهت کم محلی می‌کنه یا بی توجهی می‌کنه یا زنگ نمیزنه یا پیام نمی‌ده ای رابطو دیگه تاریخ انقضاش سر اومده هی خودت کوچیک نکن برو سراغش بیگیر او اُزگل هم سیت چسی بیاد جواب نده ارزش خودت بدون خودت تمومش کن اصن نمیخاد بری بگی خدافظ همی که تو هم پیامش ندیا خود به خود تموم میشه 🤙🏻😏 یه مدت ناراحت باشی عذاب بکشی صدددد شرف داره تا یه عمر بعدن ای گوزو آقا سیت پوز بیگیره 🤣ها دده جونی از ای رابطه های سمی بیوووو بیرون ❤️😘 بیشتر ای کامنتایی که گذاشتم همش بز بز کو کو بودن😪😅
2740

Nowhere 

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️

پرایل1

Talk to me 

2706