2733
2734
عنوان

متاهلایی که خونه و ماشین از خودتون دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 905 بازدید | 45 پست
اونوقت جهاز نداشتی چکار کردی

با پول هدیه های ازدواج بخشی رو خریدیم...تو مجردی هم کمی وسایل اشپزخونه خریده بودم

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین مامانت رگ خاب باباتو داره از طریق مادرت وارد شو شاید واست گرفت منم گاهی از این روش استفاده میکر ...

مامانم هم میگه ولی نمیده دوست نداره. درحالی‌که شوهرم فوق‌العاده خوش حسابا

2731

وظیفه ای ندارن بدن ولی واقعا بدون کمکشون نمیشه الان صاحب چیزی شد

بعدم چنتا بچه دارن اونام پرتوقع میشن

خداییش مگه بازنشسته ها چقد دارن که کمک بچه شونم بکنن🥲

من خودم سعی میکنم به بابام سخت نگیرم اونم در حد وظیفه ش انجام میده خونواده ی دختر زیاد کمک کنن داماد و خونوادش پررو میشن

پسرا الانم یکم تنبلن 

خیلیارو دیدم مثه دخترعمه م یا دختر همسایه مون بابای دختره کمکشون کرده خونه داده بعد پسره تنبل تر شده

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
وظیفه ای ندارن بدن ولی واقعا بدون کمکشون نمیشه الان صاحب چیزی شد بعدم چنتا بچه دارن اونام پرتوقع می ...

تنبلی رو موافقم شوهرم باباش گفته بیاید خونمون بشینید اجاره ندید. الان آنقدر تنبل شده همش خوابه. تمام دارایی‌اش هم1تومن پول نقد و یه پرفایده و هرچی طلا من از خودم داشتم

شوخی میکنی؟؟!! میگم ۲۷۰ تومن پول خونمون شد پدرم با کلی منتتتت ۱۰ تومن شو بهم داد واقعا این میشه کم ...

عزیزم در حد توانش بهتون داده پدرت هیچ وظیفه ای نداره.چون تهیه مسکن کلا به عهده شوهر و خانواده شوهر.

2740

پدر مادرش کمک که هیچی از صفر تا صد ازدواج و خرید خونه کمک پسرشون نکردن حتی تو مجردی هم پسرشون کمک خرجشون بود

پدر مادر دختر هم ک انتظاری نیست ولی پدرم وام ازدواج داد به خودم و جهیزیه جدا گرفت 

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم در حد توانش بهتون داده پدرت هیچ وظیفه ای نداره.چون تهیه مسکن کلا به عهده شوهر و خانواده شوهر.

اون که بله حرف شما کاملا درسته 

ولی وقتی پدرومادر همسرم بی انصاف بودن چه اشکالی داشت پدرومادر خودم بیشتر بهم کمک کردند چون خیلی خیلی بیشتر از این مبلغ توانایی شو داشتن و دارن

نه

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2706