2733
2739

چی میشع؟خشک میشع؟بعدا مریضی نمیگیره سینه؟؟

میشه برای سلامتی تودلیم یه صلوات بفرستی؟😻پسر خوشگلم مامانی منتظرته هرچی زودتر بیای تو بغلم😍🤱پسرم بالاخره اومد تو بغلم🥰ایشالا خدا همیشه پشت پناهش باشه❤️

خشک میشه

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من شیر خودمو میدم فقط اخر شب موقع خوابش  شیر خشک میدم

با شیشه میدی؟بعدش سینتو میگیرع؟

میشه برای سلامتی تودلیم یه صلوات بفرستی؟😻پسر خوشگلم مامانی منتظرته هرچی زودتر بیای تو بغلم😍🤱پسرم بالاخره اومد تو بغلم🥰ایشالا خدا همیشه پشت پناهش باشه❤️
دیشب یکی تاپیک زده بود می‌گفت شوهرم میخواد شیرمو بخوره 😅🤭

😐😂😂😂

2740

من تصمیم دارم شیر خودمو ندم 

چه شیر خشکی ببرم بیمارستان؟ باید از متخصص اطفال بپرسم؟

شیشه شیر ببرم یا با قطره چکون اولش

من قندم بالاست و شیر نمیخوام بدم

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا من الان پنج شیش ماهه شیر ندادم به پسرم نمیدونم چرا خشک نمیشه😐✌️

😂چیکارش می‌کنی لباس آدم مرتب کثیف میشع

😬😬😬😬یک کاربر دیگه هم تو یه تاپیکی گفت دلم بع هم خورد 😷😷😷😷

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
اشتباه نکن منم همین کارو میکردم بعد دیگه سینه مو نگرفت  شیشه بچه رو تنبل میکنه

نه گلم اینجوری نیست من دخترم هم اینجوری بزرگ کردم اصلا شیر خودمو بیشتر دوست داشت ولی شیر خشک هم میخورد 

الان پسرم هم اینجوریه 

شوهرمن یکی دوبار فضولی کرد،پرسید اصلن شیرداری یاالکی میخوره؟!😐منم شلیک کردم تو صورتش بعدش دیگه هیچوقت تکرار نکرد😆

2706