2737
2734
عنوان

چرا بی ارزشم؟

150 بازدید | 37 پست

ما ۴تا بچه ایم من از همه بزرگ ترم ۲۲سالمه 

دلم خیلی شکسته خواستم بیام تاپیک بزنم نظر بدین

من دختریم ک خیلی کار میکنم خونه ینی مثل زن ها نمیپرسم چ کاری کنم خودم بیینم کاری هس انجام میدم مثلا  چن روزه مامان و بابام خونه نیستن هی فوربون صدقه بچه ها میرم و لباس مدرسشون انداختم لباس شویی و اتو کردم بعد غذا درس میکنم براشون و تشکر میکنم ک درس هاشونو میخونن و اینا اما برادرم ک کوچیک هس منو دوس نداره و بد دهن شده ما بد دهن نیستیم و فوش نمیدین اصلا اما برادرم بر عکس و راهنمایی میخونه بهم فوش میده و اینا و خواهر کوچیکم ک با برادرم هم سنه اونم زیاد حساب نمیبره ازم حس میکنم و انگار منو دوس ندارن با اینکه من میمیرم براشون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این چوب نخورده 

یه دونه بزن تو دهنش اوکی میشه 

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 
2731

از محبت زیادیه عزیزم. چند سالشونه؟ 

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐

برادرم اون روز افتاد داش زخم شد تو خلوتم کلی گریه کردم براش 

من خیلی دوستشون دارم اما اونا دوسم ندارن و دوس دارن ی جورایی تحقیرم کنن و گوش ندن ب حرفم 

خیلی خسته شدم و تصمیم گرفتم باهاشون حرف نزنم و اصلا بهشون نزدیک نشم چون دلم میکیره و تو عذابم 

2738
برادرم اون روز افتاد داش زخم شد تو خلوتم کلی گریه کردم براش  من خیلی دوستشون دارم اما اونا دوس ...

از خود گذشتگی نکن مثل من بعدا روح و روان خودت نابود میشه بهشون برس در حد اعتدال تو خواهرشی نه کمتر باش نهه بیشتر

عزیزم ....

بچه بزرگ ترا کلا اینطورین 

دل سوز همه خانواده هستن  تا جایی ک بتونن بار همه رو ب دوش میکشن ... اگر مثل شما دختر باشن ک دیگه بیشتر دلسوزن 

یه چیز عادیه عزیزم ...

اونا هم تو رو دوست دارن منتهی اقتضای سنشون هست و دوران بلوغ این حالت ها طبیعیه عزیزم

اولن شما اشتباه می‌کنی تو خونه انقد کار می‌کنی کار و زندگی نداری؟

بعد بچن بابا طبیعیه بزار بزرگ شن آدم میشن مخصوصا پسرا ک واقعا غیر قابل تحملن

برا همین یکی از فوبیاهای من اینه پسر دار شم اصلا نمیتونم تحمل کنم 

فقط نوزادی خوبن دوران بلوغ به بعدشون واقعا حالت تهوع آوره رفتارشون و خیلی تاثیر پذیری دارن از دوستاشون یه سری رفتارهای مزخرفی از خودشون نشون میدن

2706