2733
2734
عنوان

این عطر استفاده شدست؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو جعبه چیزی نبود بهت داد؟

نه گفت جعبش ریختم دور

برابه هیچ چیزی  بیشتر از دو بار اشک نریز چون چشمات عادت میکنه♡هر طوری که خودت دوست داری زندگی کن خودتو دوست داشته باش
وای چه ضایع 🥴

😂😂😂گفت از دبی واست سفارش دادم

برابه هیچ چیزی  بیشتر از دو بار اشک نریز چون چشمات عادت میکنه♡هر طوری که خودت دوست داری زندگی کن خودتو دوست داشته باش
2731
2740
😂😂😂گفت از دبی واست سفارش دادم

حالا بوش خوبه یا نه /؟

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
عزیزم ممکنه این شیشه عطر کامل نباشه‌یعنی اسانس و شیشه رو جداجدا گرفته باشه. من خودمم مثلا 17گرم عطر ...

گفت از دبی واست سفارش دادم جعبه هم نداشت 

هی تعریف میکرد کلی پولشه اصله و.. نیم ساعت بوش میره ولی😂

ای خدااااا حالا گرونه عطرش یا نه

نمیدونم خودش که میگفت کلی پولشه

ولی نیم ساعت بوش میره

حالا بوش خوبه یا نه /؟

نه خیلی😂

2706