2733
2734

داخلی نه 

آبزن استفاده کن

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی♥             خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙                      🙏🏻 یَا مَنْ یَکفِی مِنْ کلِّ شَیْ ءٍ وَ لَا یَکفِی مِنْهُ شَیْ ءٌ اکفِنِی مَا أَهَمَّنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ بحق محمدٍ و آل محمد صلواتک علیه 🙏🏻              ✅  درمانگر طب سنتی وطب فشاری ام سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم ✅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من بچه بودم نوجوون اون موقع گوشی و اینترنت نبود که یه سرچ بزنم یا مجازی از کسی کمک بخام

خجالت هم میکشیدم به مامانم بگم اینقدر زجر کشیدمممممم که نگو خیلی طول کشید تا خودش خوب شد

یهو یاده اون زمان افتادم چقدر بدبخت بودیم

.
2740
نمیدونم عفونت دارم یا نه چند روزه همش خارش دارم هرچیم‌ سرچ میکنه شیاف و‌ اینجور چیزا توی گوگل میاره ...

صفرات رفته بالا خنکی بخور گرمیجاتم نخور

عرق فراسیون روزی دوبار

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی♥             خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙                      🙏🏻 یَا مَنْ یَکفِی مِنْ کلِّ شَیْ ءٍ وَ لَا یَکفِی مِنْهُ شَیْ ءٌ اکفِنِی مَا أَهَمَّنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ بحق محمدٍ و آل محمد صلواتک علیه 🙏🏻              ✅  درمانگر طب سنتی وطب فشاری ام سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم ✅
چجور دود عنبر نسا رو داخل اونجامون کنیم؟ منم همین مشکلو دارم

بذار تو جا اسپندی روش آتیش بگیر مثلا فندک بگیر آتیش که شد برو تو حموم بذارش زمین البته زمین خشک باشه. لباسی تنت نباشه بذار وسط پات و بالاش مثل سرویس بهداشتی بشین بذار دود بره داخل

من بچه بودم نوجوون اون موقع گوشی و اینترنت نبود که یه سرچ بزنم یا مجازی از کسی کمک بخام خجالت هم می ...

عللائمت چی بود؟؟ من نمیدونم چرا انقد خارش گرفتم شایدم بخاطر حساسیت به نوار و ژیلته‌ ولی خیلی اذیت کنندس چند روزه

بذار تو جا اسپندی روش آتیش بگیر مثلا فندک بگیر آتیش که شد برو تو حموم بذارش زمین البته زمین خشک باشه ...

توی توالت فرنگی هم میگن راحت و خوبه، من یه بار روشن کردم و با دامن بلند و گشاد موندم بالای سرش ولی ولقعا نمیدونم نتیجه داره یا نه!

2706