2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوب زندگیه دیگه واسه همه پیش میاد ....آروم باش و سعی کن دیگه تنش به وجود نیاد بینتون فکر کن ببین چه جوری مسئله ای که باعث بحث تون شده میشه حل کرد ...

خدایا،راهی نمی بینم ،آینده پنهان است، اما مهم نیست همین کافی ست که تو راه را میبینی و من تو را...
2740
واقعا همه دارن بعید میدونم‌

الان شما بری بیرون یا تو به جمعی تا تولدت نگی کسی میفهمه دعوا کردین باهم؟ ...نه 

بقیه م همینن ...ملت که نمیان از بحث و دعاهاشون به همه بگن 

مگه اینکه شرایط خیلی بد شه و اختلافشون به خانواده ها و ..بکشه 

خدایا،راهی نمی بینم ،آینده پنهان است، اما مهم نیست همین کافی ست که تو راه را میبینی و من تو را...
من اصلا دعوا نمیکنم  اصلا هم توی این ده سال قهرم نکردم  بگو و مگو داشتیم در حد یه ربع و ...

خب حالا چه لزومی داشت بیای تو این تاپیک بگی دعوا نمیکنین😳😳😳

اللهم عجل لولیک الفرج❤️
واقعا همه دارن بعید میدونم‌

دوتا مرغ رو میندازی قفس دعوا میکنن چه برسه آدم

...من و شوهرم اوایل کتک کاری هم داشتیم..الان فقط دادو گاهی فحش میدیم و من گریه میکنم...وقتی عصبانی میشه من جواب شو نمیدم کل کل نمیکنم که اونم از کوره در نره منو بزنه....خدایا شکرت....ولی الانم نگران قسط وامم که دوماهه عقب افتاده...شوهرم بیکارشده و ...

الان شما بری بیرون یا تو به جمعی تا تولدت نگی کسی میفهمه دعوا کردین باهم؟ ...نه  بقیه م همینن ...

من ک کلا خانوادم هیچوقت خبر ندارن

انقد خودشون گرفتارن ک وقتی واسه درد دل من ندارن

کلا عادت ندارم دعوامونو به کسی بگم

شایدم بخاطر همینه ک دارم میترکم الان

دوتا مرغ رو میندازی قفس دعوا میکنن چه برسه آدم ...من و شوهرم اوایل کتک کاری هم داشتیم..الان فقط داد ...

وای بیکاری خیلی سخته

خواهر منم توی همین وضع هستن همش دعواشون میشه

اوضاع روحیشون بهم ریخته

من ک کلا خانوادم هیچوقت خبر ندارن انقد خودشون گرفتارن ک وقتی واسه درد دل من ندارن کلا عادت ندارم د ...

خب درستش همینه ..لزومی نداره خانواده اا بدونن.‌‌‌..

اینجور دعوا و بحثا واسه همه پیش میاد ..فقط بهش دامن نزنین و ادامه ندین ،بعدا که آروم شدین در موردش حرف بزنین که دوباره تو همچین موقعیتی قرار گرفتین بدونین چه جوری مدیریت کنین و دعواتون نشه ...

2706