2737
2739
عنوان

رادیولوژی یا پرستاری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 43 پست
من نگاه کردم نوشته بود تراز کنکور معادل سازی میشه سوابق که کلا جداست،اگر ترمیم کنی دوباره براساس او ...

تراز کل معادل سازی میشه تراز کنکور همونه معدل تغییر می‌کنه از سنجش پرسیدم 

کاربری دست دو نفر👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم تراز کنکور میمونه معدل نمی‌مونه ک احتمال زیاد کم میشه .وقتی خوبه چرا اینقدر دلسرد میکنن بعض ...

تو چیکار به حرف بقیه داری؟

مهم بازار کار رشته س

کل دنیا به پرستار احتیاج داره

باز اگه میگفتی فیزیو یا پرستاری،من میگفتم فیزیو

ولی مقایسه پرستاری و رادیولوژی!!

رادیولوژی اصلا بازار کار نداره 

تو تاپیک هات دیدم که نوشتی دامپزشکی 

آخه برا دامپزشکی کار هست گلم؟۸۰ درصد بیکارن 

گفتار درمانی کارش راحته ولی بازار کارشون خوب نیست

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
2731
تا قبل انتخاب رشته همچین میگفتن پرستاری خوبه آب از دهنشون نیومد پایین وقتی نتایج اومد و قبول شدم چند ...

تو اگه خودت پرستاری دوست داری برو کارم براش هست حقوقشم خوبه منتهی باید روحیه ش رو داشته باشی میتونی تحمل کنی کلی ادم جلوت بمیره یا از ادمی که رگاش پیدا نمیشه خون بگیری زجر بکشه جلوت؟ اگه آره برو مثلا من خودم اصلا نمیتونم  رادیو باز بهتره تر و تمیز تره اما چون اشعه هست باز من زیاد خوشم نمیاد 

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
2738
تو اگه خودت پرستاری دوست داری برو کارم براش هست حقوقشم خوبه منتهی باید روحیه ش رو داشته باشی میتونی ...

عزیزم دیگه آدم عادت میکنه به شرایط هرچقدر هم دلگیر باشه

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
تو اگه خودت پرستاری دوست داری برو کارم براش هست حقوقشم خوبه منتهی باید روحیه ش رو داشته باشی میتونی ...

من اگر رادیو کارش بود میرفتم این ک هی میگن کارش نیست نمی‌دونم در چه حده و چقدر واقعا اشباعه علاقه اصلیم ک س رشتست ولی وقتی نشه و بخوام برم سر کار مجبورم یکیو برم دیگ

کاربری دست دو نفر👧
2706