2733
2739

دبروز بچه همکارمو نگه داشتم بعد خیلی با وسایلم ور رفت بعد رفتنش هم دبدم یکی از مجسمه هام که جفت هستن گم شده چند ساعت گشتم پبداش کردم 

همکارم زنگ زد گفت بچم مجسمت رو اورده با خودش فردا میارم بهت پس مبدم اون موقع هنوز مجسمه رو پبدا نکرده بودم 

گبجم الان 

دوتاش دست منه 😭

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
جن تو رو هم میخوره مثل بقیه نی نی سایتیا که جن دیدن 😅

مرسی که آرومم میکنی تو این شرایط😑

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
یکم بهتر توضیح بده یعنی چی دو تا دستته مگه میشه؟😐 البته یه بار واس من اینجور پیش اومد

مجسمه جفت بود الان دوتاش پیش منه ولی اون میگه یکیشو پسرم آورده خونه فردا مبارم برات

یا پیغمبر 

خدایا همین الان ک من جیش داشتم این باید مجسمش و میدید و تاپیک میزد ؟؟

چرا من تو این تاپیکا میام 

دقیقا چرا 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
2706