2737
2739
عنوان

بگید امشبی مشهد چی دیدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1718 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مورچه رو زدن کشتن ک بکنن تو تسبیح بعد تو میگی یاد قیامت میفتم این خودش حق الناسه بدبخت مورچه ها😐

من مورچه میبینم از یور دیگ میرم له نشن

اونوقت میکشن میندازن تو تسبیح

خدا راضیه فک میکنین؟؟؟!!

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2742

کسی که بخواد گناه کنه با مورچه تو تسبیح، هدایت نمیشه...

😐😐😐😐😐😐😐

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹
به نظرم دروغه، مورچه اگر مرده باشه که خیلی زود تجزیه میشه. 

نگهدارى از کهربا بسیار نرم و شکننده است، پس هنگام حمل و نگهدارى، مراقبت خاصى نیاز دارد. اسیدها، عطرها، اسپرى هاى مو و مواد شیمیایى باعث خراب شدن سنگ مى شوند.

همچنین صابون و مواد شوینده یک پوشش سفید رنگ نامطلوب روى سطح سنگ ایجاد مى کنند. هیچ گاه براى تمیز کردن کهربا از آب داغ استفاده نکنید و سنگ را در محیط هایى که داراى حرارت بالا هستند، قرار ندهید.

😂😂😂 فکر کردم فقط من اینجوری ام 

من از تو بدترم.فقط سکته نمی کنم از ترس مورچه بود شیعه شدم..قدرت خدا..البته کرم و عقرب و مار و هزارپا...میخوام قبرم باغی از باغ بهشت باشه نه خانه ی مور و مار و عقرب و نه شیعه زبونی باشم..توی دنیا باشن سبب دقتم می شن اما بعد موتم طاقت ندارم.پناه بر خدا.

تک الهی و خداپسند باشی و عزتمند عزیزم

کسی که بخواد گناه کنه با مورچه تو تسبیح، هدایت نمیشه... 😐😐😐😐😐😐😐

پناه بر خدا ...اون دیگه امثال شمرن.برای مبتدی تر ها کفایت می کنه نه حرام لقمه های شقیه بله درسته.

2738
مورچه رو زدن کشتن ک بکنن تو تسبیح بعد تو میگی یاد قیامت میفتم این خودش حق الناسه بدبخت مورچه ها😐 م ...

عزیزم این مورچه ها خودش توی سنگ کهربا بودن وقت استخراج.این سنگ پر از این حشراته و خاصیت درمانی داره.اونارو نکشتن

خب دیگه جانا برید بخوابید ان شاءالله قبل اذان بیدار شیم سحرهای جمعه برات می دن.اونا هم که بیدارن ان شاءالله برن به درگاه خالق و صاحب شون توبه و حاجت گرفتن.همگی بیدار شیم و توبه و دعا.

التماس دعای الساعه ظهور و ذلت و عقوبت خائنان به دین الهی و التماس استغفار و دعاها.

دعاگوی خیر همگی..

خانمای عزیز یک بیماری کبدی حالشون خیلی بده التماس دعا دارن با دل پاکتون براشون استغفار کنید و دعا منتظرن آقا امام هشتم براشون سنگ تموم بگذارن.شما دعا کنید امشب حضرت رضا شِفاشون رو بگیرن و جوابشون رو بدن شده بروند به خوابشون.

اجرتون با امام هشتم هر که دعا می کند.

عزتمندی و رستگاری تون سلامتی و حاجات خیر تک تک تون الساعه با دعای امام دوازدهم بحق امام هشتم و مقربین برآورده

فراموشش نکنید.اجر تک تک تون با آقا امام هشتم.می دونم همه مضطر هستید و حاجتمند.

فدای حسناتتون

بهترین روش انداختن به مدهبیا سواستفاده از مذهبشونه مورچه بدبخت رو کردن تو تسبیح به اسم کهربای اصل و غفلت از دین و یاد خدا

خداتومن میفروشن به خلق الله 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

کهربا به صمغ (انگم) فسیل شدهٔ درخت گفته می‌شود که معمولاً به دلیل رنگ و زیبایی طبیعی آن از دوران نوسنگی دارای ارزش است. معمولاً از این ماده برای ساخت اشیاء تزئینی و جواهر استفاده می‌شود. از دوران باستان تا به امروز، کهربا به عنوان سنگ جواهری بسیار ارزشمند بوده و به شکل‌های مختلف درآورده شده‌است.[۱] کهربا به عنوان عنصری در عطرها، عامل بهبودی در طب عامیانه، و به عنوان جواهر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آویزهای ساخته شده از کهربا (ابعاد آویز بیضی شکل ۵۲ در ۳۲ میلی‌متر است)

پنج طبقه کهربا وجود دارد که بر اساس ترکیبات شیمیایی آن‌ها تعریف می‌شوند. از آن جا که منشأ آن صمغ نرم و چسبندهٔ درختان است، کهربا در برخی مواقع شامل اجزاء حیوانات و گیاهان به عنوان ناخالصی‌ها می‌باشد. اصطلاح ambrite به آن کهرباهایی گفته می‌شود که از لایه‌های زغال‌سنگ نیوزیلند یافت می‌شوند

بهترین روش انداختن به مدهبیا سواستفاده از مذهبشونه مورچه بدبخت رو کردن تو تسبیح به اسم کهربای اصل و ...

عزیز جانم حشراتو اونجا نکردن،کهربا حالت صمغ داره این خشرات اونجا دفن می شن و در استخراج اونا حالا مومیایی توی سنگ بودن و اینا برش می زنن مگه پودرش کنند و باز شکل بدن تا داخلش حشره نباشه.

گلم این روزا مذهبی کجا بود اگه نذهبی واقعی دیدیم صلوات بفرستیم.دوره دوره ی کوفی مسلکی و نامسئولی و حرام لقمگی  هست اکثر.جانم این سنگ بیشتر منبع خارجی داره.و همیشه قیمتی بوده بعدم پناه برخدا دیگه چی ارزونه..وقتی نیم متر پارچه چادری قیمت گزافه.وقتی..فقط پناه بر خدا و ظهور عزیز دلم.

کهربا به صمغ (انگم) فسیل شدهٔ درخت گفته می‌شود که معمولاً به دلیل رنگ و زیبایی طبیعی آن از دوران نوسنگی دارای ارزش است. معمولاً از این ماده برای ساخت اشیاء تزئینی و جواهر استفاده می‌شود. از دوران باستان تا به امروز، کهربا به عنوان سنگ جواهری بسیار ارزشمند بوده و به شکل‌های مختلف درآورده شده‌است.کهربا به عنوان عنصری در عطرها، عامل بهبودی در طب عامیانه، و به عنوان جواهر مورد استفاده قرار می‌گیرد
آویزهای ساخته شده از کهربا (ابعاد آویز بیضی شکل ۵۲ در ۳۲ میلی‌متر است)
پنج طبقه کهربا وجود دارد که بر اساس ترکیبات شیمیایی آن‌ها تعریف می‌شوند. از آن جا که منشأ آن صمغ نرم و چسبندهٔ درختان است، کهربا در برخی مواقع شامل اجزاء حیوانات و گیاهان به عنوان ناخالصی‌ها می‌باشد. اصطلاح ambrite به آن کهرباهایی گفته می‌شود که از لایه‌های زغال‌سنگ نیوزیلند یافت می‌شوند

2706