2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بهم میگه ببینم با چشای خودم که لال شدی🫠منم میگم میرم خودمو میکشم تا دلت خنک شه

فکر کردی من اینقد حوصله دارم که با توعم بحث کنم؟نه🙂گزارش میزنم خودت و کاربری قشنگت برید به جهنم. 
2731
2740

ی سال پیش با یکی تا نامزدی رفتیم سر ی اتفاقی جدا شدیم و اون ازدواج کرد حرفام تو همه جا پخش شد عشقم رفت شماتت مردم از ی طرف

ومادری ک منو کفن پیچ میخواد ی طرف

بیشتر مامانا همینن 

از ته دل نمیگن..

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
ی سال پیش با یکی تا نامزدی رفتیم سر ی اتفاقی جدا شدیم و اون ازدواج کرد حرفام تو همه جا پخش شد عشقم ر ...

فامیلامون هزار تا حرف درمیارن ماددمم ب حرفاشون اهمیت میده ذره‌ای من رو ک انهمه فشار رومه رو نمیفهمه با چشای خودم دیدمزندگیم نابود شد همه چی رواز دست دادم از طرفی عشقم رفت درسم رفت ارزوهام رفت کمم نیست از طرفی هر زنیکه پتیاره هر چی میگه میاد میزنه سرم ول کنم نیست

حالا جالب اینجاس بابام امشب ب من گفت وقتی میری دانشگاه انگار میری کاباره و منی که یه ضدآفتاب ورژ کمرنگ میزنم:)))

میدونم ربطی ب این تاپیک نداشت ولی کاش من راحت شم

2706