2733
2734
دوباره نی نی سایت قلاده ات رو باز کرد اومدی پاچه گیری ؟؟؟ 🤣🤣🤣🤣فکر کردم فقط پاچه منو میگیری نگو پ ...

@niniyar_1    

@niniyar_3    

@niniyar_2    

@niniyar_5    

من جواب ایشونو نمیدم چون در حدی نیس که بخوام باهاش حرف بزنم یا بحث کنم 

میسپارم به شما🙏🏻😊☺️

2731
شما نگران خودت باش شوهرت سرتو نکوبه به پنجره جلوخواهرش 🤣 هر چی هم باشه مثل شوهرتو بیکار نیس تا مثل ...

عیب نداره تو رو هم میان میگیرن حرص چی رو میخوری خواهر من خودم بیا چندتا بهت معرفی کنم🤣🤣🤣🤣از ترشیدگی نمی دونی پاچه کیو بگیری

عیب نداره تو رو هم میان میگیرن حرص چی رو میخوری خواهر من خودم بیا چندتا بهت معرفی کنم🤣🤣🤣🤣از ترشی ...

خانم محترم من خودم نامزدم دارم 

دوما انفد بی فرهنگ هستی که لفظ ترشیدگی رو به کار میبری 

من شما رو ریپ نزدم که جواب میدی و میپری وسط 

انقد بی ادب نباش 

حتما خودتون پزشکید

نه 

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
سوال بود برام😊😊

پس شناختی منو🥲عب نداره

خانم هایی که میخوان سقط عمدی کنن، از من که خواهر کوچک شمام این حرفو بشنوید، نمیخوام اصلا اذیتتون کنم، خدا شرایطتونو بهتر میدونه، ولی قبل از سقط تو گوگل اینو سرچ کنید (سقط حنین تجربه گر خارجی) و ویدیو هارو ببینید، بعد تصمیم بگیرید. 
2706