2737
2734
عنوان

خیانت!!!

476 بازدید | 16 پست

چرا انقدر خیانت زیاد شده وقتی نمی‌خوان طرف مقابل چرا ولش نمیکنن برن؟؟؟ 

چرا زجر کشش میکنن حتی وقتی اونطرف کارایی نکرده و همه جوره پاشون بوده و مثل گل پاکه!!!! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چون زنشون‌عشقشونه اوناهوسن میخوادعشقشم نگهداره پای هوسشم بمونه یاهم‌ازترس مهریه وحرف مردم وبچه احتمالی مجبورن نگهدارن طرف رو

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
چون نمیخوان نظم زندگیشون بهم بخوره همسرشون به بچه ها میرسه و ...

آره دیگه کلفته بچه هارو بزرگ کنه زندگیرو سرما نگه داره تا آقا از ارش نیفته تو چشم فامیل و آشنا بعد با معشوقشم عشق و حالو 💔💔💔💔💔😔😔😔

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است 💔💔

ینوع بیماری و یه نوع تیپ شخصیتی 

طرف شعور بد بودن خیانت رو نداره که حتی بتونه درک کنه 

و اینکه چرا زیاد شده 

فقر فقر فقر و تکنولوژی

فقر فساد میاره 

تکنولوژی هم میتونه فساد بیاره

2738
ینوع بیماری و یه نوع تیپ شخصیتی  طرف شعور بد بودن خیانت رو نداره که حتی بتونه درک کنه  و ...

چه ربطی داشت اتفاقا پولدار ها بیشتر خیانت میکنن 😕

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
ینوع بیماری و یه نوع تیپ شخصیتی  طرف شعور بد بودن خیانت رو نداره که حتی بتونه درک کنه  و ...

آدم فقیربرعکس کمترخیانت میکنه چون تمام فکروذکرش سیرکردن شکم زن وبچشه الان خیانت توهرقشری هست به یک تیپ جتمعه نبندینش

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
چه ربطی داشت اتفاقا پولدار ها بیشتر خیانت میکنن 😕

اون پولداری که خیانت میکنه 

فقیر هم باشه خیانت میکنه و جزو دسته بیمار (بیشتر جنسی که بیشعور هم هستن)

مرد که از فقر نمیره خیانت کنه، زن از فقر اگر ذاتش بد باشه میشه زن هرزه و یه سره خیانت

2706