2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عشق و عاشقي قانون خودشو داره . اولش دختر و پسر جذب ظاهر زيباي همديكه ميشن . ولي به مرور اي جذابيت ها كمرنگ ميشه . اگرتو زندگي به هم احترام بزارن و همديگه رو درك كنن اين عشق از بين نميره . ولي اگر به مرور بخوان به همديگه بي احترامي كنن و رو اعصاب هم راه برن اين عشق از بين ميره . 

2738

ولگرده 

به زور خونه میاد

میگه من زندگیمو دوست دارم 

ولی من یه روز به عمرم باشه جبران میکنم

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.

از من بر عکس شد اول دوستش نداشتم هیچ حالم ازش بهم مبخورد،ولی الان دوسشش دارم نمی‌دونم دلیلش چیه شاید سنم رفته بالا تو زندگی پخته تر شدم به همه چی نگاه بچگانه که اوایل ازدواج داشتم رو ندارم،۱۷سال از عقدو ازدواجمون میگذره

شاد باش،این دشمنت رو غمگین میکنه 
من ، بیست ساله ازدواج کردم خیلی بلاها سرم اوردن خدا ازشون نگذره اوایل دوسش داشتم بخاطر دوست داشتنش ب ...

با عشق ازدواج کردید؟  یا خواستگار سنتی ات بود؟

چرا طلاق نگرفتی تو این همه سال؟

2706