2733
2734

وضعیت ظاهری خونه زندگی

یا محله 

چندخوابه بودن خونه

قدیمی بودن یا نوساز بودن خونه

وسایل 

و....

توی خواستگاری براتون مهمه؟

اگه برید خونه خونه دختر خانم یا آقا پسر چقدر اهمیت داره براتون

خیلی زیاد 

بله مهمه‌.

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والا خواستگارم با پدر مادرش اومد دوتا خواهرش اومد بعد یهویی اون یکی خواهره ک دور بود وییس داده بود شنیدم ت وویس پرسیده بود چجوره دختره خونشون چجوره وضع مالیشون

2740

هرکی اومد خواستگاری من واس موقعیت خانوادگیمون بود

خیلی مهمه خیلی زیاد

متاسفانه

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

برام خونه و محل زندگی خانواده طرف مهم نیست

ولی  بعضیا براشون خیلی مهمه

بنظرم اونایی که تو محله خوبی زندگی میکنن شانس ازدواج بهتری دارن ولی این همیشه و برای همه صدق نمیکنه

برای بچه هایی که از نوشتن انشا بیزارند🌙https://t.me/Screenwriter99(انشاهایی با موضوع های مختلف از سناریو های ذهن خودم❤️😎😂
2706