2733
2734
عنوان

خانوما از معایب تک فررندی بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 2295 بازدید | 157 پست
خدا ذلیلش کنه چقدر اینا پستن، مطمئن باش تقاصشو پس میده موندنت سخته... رفتنت سختتر... فقط از خدا می ...

این زن خیلی بی نهایت زیباست شوهر منم خیلی خوشتیپه متاسفانه هیکلی و چهارشونه و قد بلند شوهر خودشم کارخونه داره فقط سنش بالاس متولد ۵۳ این ۶۷بود  ب شوهر اولشم خیانت کرده با وجود پسرش طلاقش دادن الان پسرش ۱۷سالشه از این مردم سه تا دختر داره ک دوتاشو نسبت داده ب شوهر من خرفت من ک گردنم نمیگیره این میگ گور پدرش.مرسی از دعات فراموشم نکن برام دعا کن دوستم دارم زجر میکشم

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...
پیغمبر اکرم تک فرزند بود حضرت زهرا هم فکر کنم همین طور دیگه صحبتی ندارم

پیامبر برادر رضایی داشت

حضرت زهرا هم خواهر و برادر داشت ، منتها وفات کردن

در ضمن خود حضرت زهرا پنج فرزند داشت(با محسن)

امام حسن چهار فرزند داشت

امام حسین شش فرزند داشت

امام صادق ده فرزند داشت

و...

کلمه ی «بذار» از «گذاشتن» میاد. شما مگه مینویسید گزاشتن که میگید بزار؟🤦🏼‍♀️ «حامی حقوقِ کلماتِ بذار (نه بزار)_ راجع به(نه راجب)_خواست(نه خاست)_مطمئن(نه مطمعن)_توجیه(نه توجیح)_سپاسگزار(نه سپاسگذار)»❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوست عزیز قبل به دنیا اومدن پیامبر 

پدر پیامبر فوت شدن و برای همین تک فرزند هستن 

و اینکه پیامبر ۴ دختر داشتن و خانم تک فرزند نبودن 

یا رب تو چنان که پریشان نوشم 
دوست عزیز قبل به دنیا اومدن پیامبر  پدر پیامبر فوت شدن و برای همین تک فرزند هستن  و اینک ...

ممنون از توضیحات تاریخی شما

منظورم بود. تک فرزندی پیامبر.   به هر علتی.  مانع پیشرفت یا سبب افسردگی و...‌ ایشون نبود

پیامبر برادر رضایی داشت حضرت زهرا هم خواهر و برادر داشت ، منتها وفات کردن در ضمن خود حضرت زهرا پنج ...

ممنون.  اینها رو  میدونیم عموما

منظورم این بود تک فرزندی پیامبر.  سبب افسردگی و.‌‌‌‌....ایشون نشد

پیامبر که توی کودکی پدرشو از دست دادن . حضرت فاطمه ص هم همین طور . خود پیامبر ص و حضرت فاطمه ص می دونی چندتا بچه دارن ؟

من عذر میخوام شما. میشه. ول کنید اصل حرف رو متوجه نمیشید دیگه چی بگم

وقتی اصل حرف اشتباه زده شده 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
ممنون.  اینها رو  میدونیم عموما منظورم این بود تک فرزندی پیامبر.  سبب افسردگی و.‌‌‌‌ ...

زاویه نگاهتون جدید و جالبه

قابل احترامه ولی به هرحال نمیشه پیامبری که تماما با خدا و ملائک ارتباط داشت رو با شرایط خودمون مقایسه کنیم

حضرت عیسی هم پدر نداشت و آسیبی از این بابت ندید. نمیشه نتیجه گرفت تمام بچه های بدون پدر زندگی سالم و مسیح مانندی دارن

کلمه ی «بذار» از «گذاشتن» میاد. شما مگه مینویسید گزاشتن که میگید بزار؟🤦🏼‍♀️ «حامی حقوقِ کلماتِ بذار (نه بزار)_ راجع به(نه راجب)_خواست(نه خاست)_مطمئن(نه مطمعن)_توجیه(نه توجیح)_سپاسگزار(نه سپاسگذار)»❣️
زاویه نگاهتون جدید و جالبه قابل احترامه ولی به هرحال نمیشه پیامبری که تماما با خدا و ملائک ارتباط د ...

احسنت.      ولی نمیشه هم گفت. همه پدرومادر. دارها.  و خواهر برادر دارها بری از عیب و مشکل و افسردگی و....  چیزهای دیگه هستند که به تک فرزند ها نسبت میدن

2706