2733
2739

سلام مامانای گل حالتون خوبه 

عزیزان شکر خدا منم تازه مامان شدم توی 6 هفتم ولی ملا با تصوراتم همه چی فرق میکنه 😂فکر میکردم باردار که بشم از همون اول حس میکنم نی نی رو ولی الان تازه علائمم هم کمه در حد خالت تهوع ریز و سرد درد و سینه درد گاهیی هم درد زیر شکم و کمر درد همین 

البته دیروز یکم گلاب به روتون بالا اوردم 

ایشالله دو هفته دیگه میخوام برم واسه سونو 

واسم دعا کنید 

شماها علائمتون چیه میشه بگیذ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من ۲۵ هفته ام تازه داره یه ذره تکون میخوره و ی کوچولو شکم درآوردم

😂😂😂میگم که تصوراتم اون بود گاهیی به سرم میزنه نکنه الکی باشه برم سونو بگه چیزی نیس 🥲

2731
من هفته هشتم هستم منم از اول حالت تهوع داشتم تقریبا یک هفته هست استفراغ هم شروع شده سردردم بیشتر شده ...

اره معدم انگار کلا پره حالت تهوع بهم دست میده راستی ازمایش رو بعد چند روز تاخیر دادید و عدد بتاتون چند بود

2738
😂😂😂میگم که تصوراتم اون بود گاهیی به سرم میزنه نکنه الکی باشه برم سونو بگه چیزی نیس 🥲

سلام عزیزم تبریک میگم...منم امروز ۶ هفته شدم...البته طبق پریودم باید ۷ هفته میشدم اما دیروز سونو زده بود ۵ هفته و ۵روز

سلام عزیزم تبریک میگم...منم امروز ۶ هفته شدم...البته طبق پریودم باید ۷ هفته میشدم اما دیروز سونو زده ...

عع رفتی سونو واسه توهم مبارکه به سلامتی خداحفظش کنه؟ قلبشینا اوکی بود؟  و اینکه علائمت چیه؟ و بتات چند بود 

اره معدم انگار کلا پره حالت تهوع بهم دست میده راستی ازمایش رو بعد چند روز تاخیر دادید و عدد بتاتون چ ...

من یک روز بعد موعد داذم چون همیشه زودتر پری میشدم روز موعد نشدم فرداش رفتم آزمایش مثبت شد عدد بتام ۲۳۴بود

عع رفتی سونو واسه توهم مبارکه به سلامتی خداحفظش کنه؟ قلبشینا اوکی بود؟  و اینکه علائمت چیه؟ و ب ...

بتا تیتر نداده بودم 

و اینکه من دوبار سقط داشتم تو هفته های ۶ و ۷ 

این دفعه زود رفتم ک از خارج رحمی مطمئن بشم که گفت ساک وکیسه زرده هست اما قلب رو‌هنوز نشون نداد

2706