2733
2739
عنوان

دعوا با نامزدم🥴

209 بازدید | 8 پست

ما چند وقته با همیم و همین نزدیکا می‌خوایم ازدواج کنیم 

همکاریم با هم و سرکار آشنا شدیم 

این آقا قبلا یکی دیگه از همکارا رو می‌خواسته ک نشده و اون خانوم شوهر کرده ولی همچنان با هم همکارن 

بعد من میبینم ک اینا با هم سر ی موضوعاتی میگن میخندن یا ب هم نگاه مستقیم میکنن سر ی موضوعی و میخندن..خیلی حساسم و ناراحت میشم چندین بارم ب نامزدم گفتم این کارو نکنه و رو اون خانوم خیلی حساسم اما اصلا گوش نکرده و گفته تو زیادی حساسی و هیچی نیس و مهم نیس

(در کل از نگاه دیگران بخوام بگم هم نامزدم هم اون خانوم با همدیگه همون رفتاری رو دارن ک با همه دارن ینی با همه شوخی میکنن و میخندن ولی من میگم با این آدم اینجوری نباش فقط با این آدم..اما اصلا رعایت نمیکنه و اهمیت نمی‌ده ب خواستم)

الان باهاش دعوا کردم و کلی پیام بهش دادم که اصلا جواب نداد..سرکار دیدمش تحویل نگرفت و سلامم نکرد جواب پیامامم نداد 

دیگه پیامی نمیدم چون خیلی خوب باهاش حرف زدم و همه چی رو گفتم الان اون باید تصمیم بگیره ک از این ب بعد میخواد رعایت کنه یا تمومش کنیم 

چیکار کنم؟اصلا دوس ندارم جدا بشیم راهکار بدین لطفا

:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خودت یک کاری میکنی، نامزدت به فکرانتخاب قبلش بره اگرمیخواستن باهم ازدواج میکردن خیلی حساس هستید

می‌دونم حساسم 

ولی انگار عقده شده برام ک چرا تنها خواسته من براش مهم نیس 

کار شما اشتباه بوده حساسیت الکی داری وقتی با همه رفتارش یکی هست بعدم از،قبل میدونستی بیخیال باش  ...

می‌دونی بیشتر بحثم اینه وقتی میبینه ناراحت میشم چرا رعایت نمیکنه 

2738