2737
2739
عنوان

اونایی که لیرز میرن جسله ای چقد پول میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4391 بازدید | 176 پست
روغن کرچک بزن

جاش میره ینی؟ چی بگم

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فداتشم بری بعدش از تمیزی و لطافت پوستت کیف میکنی خجالتشو به جون میخری و میری😂

من الان تو شارژم سه ماهه نرفتم اصلا درنیومده یکم اونم خیلی نازک مثل پرز اردیبهشت نوبت دارم

جاش میره ینی؟ چی بگم

سفید اب و اسکراب استفاده کن برای جاش 

ولی کلا برای زخمات روغن کرچک خیلی خوبه منکه خیلی راضیم زود خوب میشه

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2731
فداتشم بری بعدش از تمیزی و لطافت پوستت کیف میکنی خجالتشو به جون میخری و میری😂

قربونت 

آره واقعا چند جلسه برم تغییرات رو ببینم دیگه خجالتش کمرنگ میشه قطعا😁مرسییی

آدم باید هیچ بشه تا به خدا برسه ...   https://abzarek.ir/service-p/msg/1825712   حرفی بود میشنوم
سفید اب و اسکراب استفاده کن برای جاش  ولی کلا برای زخمات روغن کرچک خیلی خوبه منکه خیلی راضیم ز ...

مرسی زیبا❤️✨️

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
2740

فعلا یه قسمتو میرم چند تاشم قبلا رفتم. ۲۴۰ . شارژم دارم

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
مرسی زیبا❤️✨️

تنت سلامت💚

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
بچها من میخوام برم بیکینو ولی هی میترسم و پشیمون میشم، میگم نکنه باردار نشم بعدش، یا مریضی بیاره،، ج ...

اگه جای مطمئن نباشه شاید زگیل تناسلی منتقل بشه 

باردار میشی ولی احتمال زیاد بعد بارداری موهات برگرده چون تغییرات هورمون داره

راستی خانومایی که با مسئله شرعی بیکینی مشکل دارید بعضی مراکز اجازه میدن بیکینی رو خودتون انجام بدید 

اونجوری هم خوبه

اگه جای مطمئن نباشه شاید زگیل تناسلی منتقل بشه  باردار میشی ولی احتمال زیاد بعد بارداری موه ...

برکرده اشکال نداره،،، فقط نمیخوام رو بارداری تاثیر بزاره،،،، بهداشتیه جایی ک میرم

مال من تیزس رنگو روشن میکنه؟ 

🦋🌱
2706