2733
2734
عنوان

با برادری که اینکارو میکنه چیکار کنمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 780 بازدید | 49 پست
خلاص شي که چی بشه وقتی رفتارت داره نشون میده از حد خارجه

میشه بگین دقیقا چه رفتاری از حد خارجه؟

اینکه لباس زیر سفارش میدم یا اینکه حتما باید تا ۷ونیم خونه باشم وگرنه داداشم چرتوپرت میگه؟

من ساعت ۷ونیمم شد ۸ دنیارو داشتن رو سرم خراب میکردن

اینکه تو روشون وایمیستم از حد خارجه؟ لابد باید وایسم نگاه کنم ببینم چطوری تحقیرم میکنن

چقدر حقیرین شماها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه دونه محکم جلوی مامان بابات بزن توو دهنش بگو بشین سرجات تا خفت نکردم. چقد پروووو. والا ما بابامونم ...

خیلی سعی کردم اینکارو بکنم ولی متاسفانه بازم پشتشن بابام که اصلا میگه حق با اونه داداشته غرور داره باید به حرفش گوش کنی چون بابای خودمم همینجوری بزرگ شده پسر بزرگ خانواده بوده هرکاری دلش میخواسته کرده خواهراشو میزده برای بقیه تعیین تکلیف میکرده الانم تو روی مامان بابای خودش وایمیسته پسرشم داره همینجوری بار میاره ولی من واقعا نمیخوام کم بیارم و بزارم اینجوری منو تحقیر کنن

اهاااا  اره اینکارو میکنم ولی باید یه موقعیت درست گیر بیارم همش یا بابام هست مامانم نیست یا مث ...

یه وفتی بگو مدرک هم داشته باشی

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
چی درس میدی اسی؟ چجوری تبلیغ کردی ک میان؟

ریاضی

خواهرم دبستانیه ولی راز نگه داره خداروشکر به دوستاش گفت یکیشون اومد اونم چون جوونم و شاد و اینا خوشش اومد به دوستش گفت و اینجوری الان 6.   7 تا شاگرد ثابت دارم

برادرم از من بزرگتره از همون بچگی خواست غیرت بازی دربیاره نذاشتم فکر کن وقتی پنجم میخوندم میگفت شال ...

پس یعنی میگی منم اینجوری ادامه بدم درست میشه؟

اخه من مامان بابامم میان جلو همه پشتشو میگیرن

خیلی سعی کردم اینکارو بکنم ولی متاسفانه بازم پشتشن بابام که اصلا میگه حق با اونه داداشته غرور داره ب ...

اه این فرهنگ مسخره مرد سالاری. عزیزم تنها راهش اینه که به جایی برسی که انقد استقلال و اعتماد ب نفس داشته باشی که جرات نکنه زور بگه. درس بخون و سرکار برو. با پول حتی خانواده ی ادم هم اخلاقشون عوض میشه

میشه بگین دقیقا چه رفتاری از حد خارجه؟ اینکه لباس زیر سفارش میدم یا اینکه حتما باید تا ۷ونیم خونه ب ...

همون که جلوشون می ایستی و فکرت شده هرکار که میخوای کنی.... 

خب اون خیرتو میخواد، معلومه از رفتارت که خارج میشی

شما بی احترامی الان به من کردی، من که چیزیم نمیشه، زندگی تو خار میشه ولی

ولی  بنظرم بشین با مامان بابات صحبت کن ..

مامان بابام پشتشن ب بابام گفتم اینو اینجوری نکن میگفت نه داداشته حق با اونه ب مامانم میگم مامانم میگه تو برام هیچی نمیشی ولی داداشت بفکرمه 

حالا چطوری بفکرشه اینطوری که برای مناسبتای مختلف براش کادو میگیرع مامانمم با جون و دل استفاده میکنه درصورتی که من تاحالا ندیدم مامانم از کادوهای من خوشش بیاد یا تعریف کنه یا حتی استفاده کنه

واسه روز مادر برای مامانم یه بند عینک و قاب گوشیو در کنارشم دو جفت جوراب خریدم بهش دادم همون اول از بند عینک ایراد گرفت گفت به عینکم نمیاد فرداشم دیدم قابو نمیزاره گفت سنگینه بدردم نمیخوره چند روز بعدشم جورابارو داد به خودم گفت پام نمیره نمیخوام اونجا برگشتم گفتم حتی اگر خوشتم نیاد نباید اینجوری کنی چون من برات وقت گذاشتم برات ارزش قائل شدم و ادامه ماجرا

خلاصه که اینا پشت من درنمیان

اه این فرهنگ مسخره مرد سالاری. عزیزم تنها راهش اینه که به جایی برسی که انقد استقلال و اعتماد ب نفس د ...

من همه سعیمو دارم میکنم پارسال کنکور قبول نشدم ولی امسال همه تلاشمو کردم مطمعنم یه نتیجه خوب میگیرم 

ولی میدونی من الان دوره جوونیمه اگر الان خوش نباشم بعدا که سر پیری به یه جایی رسیدم خوشیای الانو که نمیتونم جبران کنم

همون که جلوشون می ایستی و فکرت شده هرکار که میخوای کنی....  خب اون خیرتو میخواد، معلومه از رفت ...

دقیقا خیر چیمو میخواد؟ 

میدونی ازم چی میخوان؟ ازم میخوان فقط درس بخونم با دوستام نرم بیرون سرکار نرم پول دستم نباشه چون معتقدن اگر دختر پول داشته باشه پررو میشه بعدم هرجور که میخوان بهم طعنه و متلک بندازن چیزی نگم جلوی جمع بهم هزار جور حرف زشت راجب چاقیم و اضافه وزنم بزنن بازم ساکت بمونم

ازم میخوان اینجوری باشم 

من دختر بی جنبه ای نیستم هزار بار برام پیش اومده که بتونم الکل و مشروب و سیگار و هزار کوفت زهرمار دیگه مصرف کنم ولی هربار پس زدم و قبول نکردم من فقط میخوان کسی تحقیرم نکنه کسی بهم گیر نده وگرنه من ادم بی جنبه ای نیستم

2706