2737
2734

وضعیتی که الان دارم از جهنم بدتره . من ۴ سال درگیر یه رابطه کاملا سمی و یک طرفه بودم انقد عزت نفسم پایین بود التماس طرف میکردم ک باهام باشه و اونم بارها فحش و اسیبهایی روحی زیادی بهم زد خلاصه این وسط . اون پسره رفت با دختری ازدواج کرد که اون دختره هم ی دوست پسر داشت ب اسم محمد ک اونو دور زده بود منم ک بعد ازدواج اونا حال روحیم خوب نبود طی یه جریانی با محمد اشنا شدم جوری ک شب و روز باهاش درد و دل میکردم و بهش گفتم ک پسره حتی منو کتک زده رفت تک تک کارهایی ک پسره با من کرده بود تلافی کرد کتکش زد و ... بعد ی مدت پول مشاوره هام میداد چون من خیلی داغون شده بودم کلی دوره عزت نفس برام خرید  همیشه بهم میگفت خوشگلی و ... تا حس ارزشمندی بگیرم  من اون موقع لاغر مردنی بودم از بس ناراحتی کشیده بودم  من طی اون مدت ۱۰ کیلو چاق شدم و دوسال همه جوره در حد توانش منو ساپورت میکرد . تو این دوسال کاملا اوکی شدم . حالا اینجا بازم ریده شده ب زندگیم 👇

من دوسال با محمدم فقط بخاطر اینکه خونه نداره و اگر باهاش ازدواج کنم مجبورم همون روستا تو یکی از اتاق های خونشون زندگی کنیم محمد واقعا عاشقم میدونم تو این دوسال بارها ثابت کرده . ولی من الان چن تا خواستگار توپ دارم همشون شهری خونه و ماشین .خانوادم میگن یکیش انتخاب کن برو ولی من میگم نامردی نیس ک برم و محمد بمونه ؟ سرزنشم نکنید من خیلی گریه کردم محمد میگ اگ واقعا فک میکنی نمیتونی با من زندگی کنی تو این شرایط برو ولی میدونم دلش پیشمه و خیلی ناراحت میشه . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مطمئن باش بخاطر پول اگر محمد و رد کنی خدا باهمین امتحانت میکنه چون دل شکستن بده واقعا

مردم , وقتی به آنها خوبی می کنید معمولاً فراموش می کنند , اما وقتی اشتباهی درموردشان مرتکب می شوید , گله و شکایت را هرگز از یاد نمی برند.
2740
اره خودمم همین میگم

ببخشید من دخالت میکنم 

ولی خودت بشین فکر کن 

اونجوری که خودت تعریف کردی تو این دوسال همه جوره هواتو داشته پات مونده

خونه نداره ولی عشق داره نسبت به تو 

خونه نداره ولی کم نزاشته واست 

خونه نداره ولی دو سال صادقانه و همه جوره پات مونده

باهاش اینکارو نکن....ازدستش نده همچین ادمیو 

خدایا خودمو به خودت میسپارم🦋💙
ببخشید من دخالت میکنم  ولی خودت بشین فکر کن  اونجوری که خودت تعریف کردی تو این دوسال همه ...

خودشم میگ اگ خونع ندارم اذیت میشی برو میگ من تو این دوسال بخاطر تو ازدواج نکردم تو بری منم ازدواج میکنم . ولی میدونم بدجور ناراحته محمد خیلی رو من حساس و غیرتی انگار بچشم شب ساعت ۳ هم زنگ بزنم بگم حالم بده ارومم میکنه

خودشم میگ اگ خونع ندارم اذیت میشی برو میگ من تو این دوسال بخاطر تو ازدواج نکردم تو بری منم ازدواج می ...

بخدا که همچین آدمی حیفه

میتونین دوتایی باهم کار کنین و زندگیتونو بسازین 

ولی باز تصمیم با شمایت

خدایا خودمو به خودت میسپارم🦋💙
2706