2733
2739
عنوان

حس ششم قوی

| مشاهده متن کامل بحث + 651 بازدید | 102 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بنظرت برمیگرده یا میاد دیدنم حتی واسه یبار؟؟ 

آره برمیگرده ولی طول میکشه زمانش

آره خوشگلم.پس چی؟😐😍😍😌همه میگن.شما هم بگو😛لایکم نکن.جنس مخالف بیاد پا شکسته باید بره حواستا جمع کن.متاهلم🤨😐
2738
میشه بگی باغمون چه ماهی فروش میره؟ بچه دوم امسال باردار میشم؟ شوهرم راضی میشه

حسم میگه پاییز یا تابستون.نه زمان میبره بارداری.فعلا شوهرت راضی نیست

آره خوشگلم.پس چی؟😐😍😍😌همه میگن.شما هم بگو😛لایکم نکن.جنس مخالف بیاد پا شکسته باید بره حواستا جمع کن.متاهلم🤨😐
بنظرت چند سال دیگه ازدواج میکنم؟ امسال انتقالی میگیرم برم شهرم؟

دو سه سال دیگه نه امسال نمیتونی بری ولی سختی زیاد جلو راهت داری ولی آخرش موفق میشی

آره برمیگرده ولی طول میکشه زمانش

بهم گفت یه دختر قبلا به اسمش بوده الان خانوادش میگن باید با اون ازدواج کنی و مجبوره بنظرت راست گفت یا نه

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن
سلام میتونین بگین من دوباره باردار میشم ؟

باداره میشی ولی فلا نه زمان میبره

بهم گفت یه دختر قبلا به اسمش بوده الان خانوادش میگن باید با اون ازدواج کنی و مجبوره بنظرت راست گفت ی ...

نه حس میکنم بهونه الکی میاره دروغ میگه

2706