2733
2734

عرق نعنا بخور

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هیچی خوشحال باش ک حداقل بدتر از من نیستی😢

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.

قرص امپرازول بگیر صبا ناشتا بخور آب رو آتیشه

برا خودت تایم بزار و صبا زود بیدار شو و شبا زود به رختخواب برو و گوشی هم بزار کنار حتما حتما

مدتی رو تغذیت کار کن بعد غذا آب نخور و سر تایم غذاتو بخور به اندازه بخور و خوب بجو غذاتو کنار غذا گوشی و تلوزیون نباشه اصلا بعد مدتی میبینی چقد رو آرامش خودتم تاثیر داره

2740
خواب اورکه نیست واسه ارامش واسترس خوبه

اهاان اخه هیچی استرسمو کم نمیکنه روزی یدونه پرانول هم. میخورم هیچی به هیچی

باز اینم امتحان میکنم ببینم بهتر میشم مرسی ازت♥️

یعنی چی

من وسواس فکری/اضطراب/پانیک/افسردگی شدید/معدم ک از اعصابم داغون تره/بدون ارامبخش خوابم نمیبره /هروز همینطورم .گفتم خداتو شکر کن ک بهتر از منی💔

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.
قرص امپرازول بگیر صبا ناشتا بخور آب رو آتیشه برا خودت تایم بزار و صبا زود بیدار شو و شبا زود به رخت ...

باشه عزیزم ممنونم❤️❤️🌹

اخه اصلا شرایط زود خوابیدن ندارم خیلیییی کار دارم 

اهاان اخه هیچی استرسمو کم نمیکنه روزی یدونه پرانول هم. میخورم هیچی به هیچی باز اینم امتحان میکنم بب ...

پرانول واسه تپش قلبه نخوربجای همون پرانول بهارنارنج بگیرشبهابخورمعجزه میکنه واسه ارامش 

رفتی دکتر؟ تاثیر نداره؟ 

ن😢

2706