2752
2734
عنوان

فکر خیانت شوهرم داره میکشو منو دارع خفم میکنه 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1334 بازدید | 66 پست
عزیزم  الان نمیدونم چرا بعضی دخترا کرم دارن دنبال مردای متاهل هستن کلا خوشون میاد فکرن کنن تو چ ...

ولی تهمت گناه بزرگیه 

میدونم اوضاع بدی شده ولی واسه دخترایی که هیچی از خودشون ندارن و محتاج مردان صدق میکنه نه این دختر که بشکن بزنه همه فداش میشن

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚
من راننده سرویس مدارسم مجردم. شماره مادرا و پدرای بچه هارو دارم ولی واسه اینکه سوتفاهم نشه یا خانمشو ...

چقدر از شعور شما لذت بردم 👏🏻👏🏻موفق باشین همیشه 

دوام‌الحال‌من‌المحال🌱هیچ حالی دائمی نیست رفیق❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم کسایی که از دختره دارن دفاع میکنن خودشون مجردن واسه همین این طرز فکرو دارن!! نظرم راجب یه خ ...

بخدا زن ستیزی داد میزنه 

من یسری رفتم دندانپزشکی بعد دکترش یه پسر حوون بود من یچیزی اشتباه گفتم بعد فهمیدم اشتباه خندیدم دکترم لبخند زد شوهرم میخواست خفم کنه انقدر بدش اومد 

و مرگ سال هاست ، هرچه در من میگردد ، چیزی برای کُشتن پیدا نمی کند .                           
2731
بخدا همینطوری موندم وقتی فهمیدم به اون عید رو تبریک گفت اما من نه  یسری هم تو ماشین بود شوهرم ...

حواستو جمع کن اگه میتونید جابجا شید

بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست  در خو‌د به طلب هر آنچه خواهی که تویی 🌱
ولی تهمت گناه بزرگیه  میدونم اوضاع بدی شده ولی واسه دخترایی که هیچی از خودشون ندارن و محتاج مر ...

درسته .ولی از کجا میدونین از همه لحاظ اونقدر خوبه ک همه بخوانش🤔🤔

عزیزم  الان نمیدونم چرا بعضی دخترا کرم دارن دنبال مردای متاهل هستن کلا خوشون میاد فکرن کنن تو چ ...

آره دقیقا همین طرز فکرو دارن

متاسفانه خیلی کمبود اعتماد ب نفس دارن یا حسادت میکنن و فقط میخوان ثابت کنن ک آره اینم با اینکه زن داره چشمش دنبال منه

خب پس به همون پسرای مجرد زنگ بزنه عیدو تبریک بگه دیگه!!

این چون کارش لنگ بوده برا همین شاهد دادگاه ک میگه  بخاطر همین احتمالا  زنگ زده عید تبریک گفته مگ قحطه برن سراغ مرد متاهل!!!!!یعنی شوهرش اینقدر خوش تیپ و خشگلو پولدار ک دختر مجذوب شده ،!!!چشمش مجردای همه چی تموم  رو نمیبینه !!!

عزیزم من در جریان تاپیکات بودم ک شوهرت خیانت کرده بوده 

گلم مشکل شما اون خانوم نیست مشکلتون خیانت همسرتونه 

و اینکه دیگ بهش اعتماد ندارین 

حتی تاپیک زدین شک دارین چرا انقد توجه میکنه به زنداییش ...

من درکت میکنم اما فکر نمیکنم اون دختر نظری نسبت به شوهرت داشته باشه و اگ داشته باشه ام مشکل از شوهرته ک با همه صمیمی میشه و کلن سرو گوشش میجنبه باید با همسرت صحبت کنی بفهمی ک سر و گوشش بازم میجنبه یا نه

مشکلت اینکه ک به همه ی هم جنس های خودت شک داری ک بددلی اما مقصر اصلی همسرته

حتی اگر دنیا گلستان شود فرقی ندارد،از ما چیزی دزدیده شد به نامِ جوانی.                                                                              گاه موسیقی تنها راهِ رفتن است،بی آنکه خانه راترک کنی..       می خندید و در نگاهش غمی می رقصید..                                 یادم نمیکنی و ز یادم‌ نمیروی یادت بخیر..                            کاربر قدیمی هستم و تعلیق شدم.                                           کاربری دست دونفره خانوم مارپل
ولی تهمت گناه بزرگیه  میدونم اوضاع بدی شده ولی واسه دخترایی که هیچی از خودشون ندارن و محتاج مر ...

ولی بر اساس گفته های اسی .انگار دختر خانوم هم  با مردای متاهل غریبه راحت صمیمی میشه شاید خودت دختر خیلی طرز فکرش باز باشه و واقعا قصدی نداره  .ولی ممکنه مردا به چشم دیگه نگاش کنن حتی رفتاراشو به چشم چراغ سبز ببین ..کلا الان اکثر مردام هول هستن 

بخدا زن ستیزی داد میزنه  من یسری رفتم دندانپزشکی بعد دکترش یه پسر حوون بود من یچیزی اشتباه گفت ...

خب دیگه اون واسه یه برخورد و یه لبخند اینطوری کرده بعد خودش با دختر مجرد همسایه همش هرهر کرکر میکنه🚶🏻‍♀️

به نظرم نذار بره شهادت بده بگو شاید خانوم همسایه از قبل چیزی دیده ک اینطوری کرده من نمیخام رابطمون با همسایه ها خراب بشه 

بعد از اونم بگو من چیزای خوبی راجب این دختر نشنیدم دلیلی نداره تماساشو جواب بدی

چون اسی اینجور نوشته منم اینجور برداشت کردم

عزیزم کسایی هم هستن ک با وحود وضع مالی خوب همچنان معیارای دیگ ای ک باعث بشه کامل باشن و همه بخوانشون رو ندارن 

همه چی ک استقلال مالی نیست