2733
2734
عنوان

فکر خیانت شوهرم داره میکشو منو دارع خفم میکنه 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1314 بازدید | 66 پست
اشتباه فکر میکنی اون زنه چقدر احمق بود  دخترای این مدلی اشاره کنن صد تا پسر مجرد واسشون سر و‌د ...

شوهر من کور و کچل نیست عزیزم خیلی هم خوشگله اما مشکل من اینه که چرا انقدر باهم راحتن خصوصاً الان که دختره دیگه اصلا نمیره شهری که خونه مجردی داره همش اینجاست 

و مرگ سال هاست ، هرچه در من میگردد ، چیزی برای کُشتن پیدا نمی کند .                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا خب فقط شاهد میخواد تو دادگاه چه زنگ زدنی  چقدر بد دلید

بد دلیه؟ 

اگر آدم باشه شماره زنشو داره به زنش بگه 

میبینه طرف زنو بچه داره احتیاط میکنه تو زندگی اینا اختلاف نشه زنگ میزنه طولانی حرف بزنه 

وقتی میبینه برچسبی ام که بش خورده برا همین بوده

طرف مریضه رعایت چی کنه 

خواهشن منو منشن کنید 😚یعنی چی من نی نی سایت دوستی ندارم 🤨بجز زبون درازا که تا بشون بگی پخ میخان درسته قورتت بدن بقیه منو ریپ بزنن خوشحال میشم
به نظرت دختره مستقله و دنبال شوهرت نیست ؟؟؟؟ اگه مستقل بود که همش با شوهرت حرف نمیزد!! چطور اجازه ...

نمیدونم خیلی راحتن خیلییی

حتی الان دخترع خیلی وقته نرفته شهری که خونه مجردی داره 

2728
شوهر من کور و کچل نیست عزیزم خیلی هم خوشگله اما مشکل من اینه که چرا انقدر باهم راحتن خصوصاً الان که ...

شغل شوهرت چیه؟بیرون از خونه با هیچ خانمی معاشرت نداره؟ 

اینقدر خودت زجر نده چیزی نیست که بترسی شوهرت فقط شاهدش میشه تموم‌میشه‌میره 

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚
2740
بد دلیه؟  اگر آدم باشه شماره زنشو داره به زنش بگه  میبینه طرف زنو بچه داره احتیاط میکنه ...

بخدا هیچییی به من زنگ نمیزنه حتی عید شد با اینکه شمارم رو داشت به شوهرم زنگ زد تبریک گفت عید رو فقط 

بعد من حس میکنم شکاکم نمی‌دونم چمه

اگر یک درصد اینطوری نباشه مارو میندازه بیرون به قیمت خوبی خونه رهن دادن

محترمانه بگو همسرم سرشون شلوغه تو تعارف هستن باهاتون

کاری داشتید بگید من سر فرصت بش انتقال میدم

خواهشن منو منشن کنید 😚یعنی چی من نی نی سایت دوستی ندارم 🤨بجز زبون درازا که تا بشون بگی پخ میخان درسته قورتت بدن بقیه منو ریپ بزنن خوشحال میشم

امان از زن ستيزي تو جامعه ما ! 

يعني نگاه كني خيلي ها بيخود و بيجهت ضد زن هستن! 

يه نفر بهش تهمت زدن و ( اگه غير اين بود شكايت نميكرد) ابرو دختر دم بخت حق الناس است جلو در و همسايه بهش توهين شده 

شاهد ميخواد و قشنگ معلومه نيتش فقط همون شهادته 

بازم بعضي خانوما اومدن! چيا نوشتن! واقعا عجيبه! 

2706