2737
2739

توسل به شهید ابراهیم هادی.

بیا تاپیکم اسم بزار امشب دعات کنم 🤲❤️✨

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نماز استغاثه بخون.

نذر کن .

چهله بردار 

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
2740
قفله ک😔

بازه اونی که بازه رو بیا.

آخرین قفله یکی مونده به آخر بازه 

عزیزم 14 تا حدیث کسا به نیت حضرت زهرا سلام الله علیها نذر کن هر وقت به حاجتت رسیدی این 14 تارو بخون ...

استارتر

من چون حاجت گرفتم از این نذر توصیه کردم به شما

اگ نذر کردی و حاجت گرفتی برام دعا کن... اسمم فاطمه ست

توسل به حضرت زهرا کن فیکون میکنه  

مرسی اما فعلا ک اشک غمه 😔

درست میشه خواهرم  به خدا بگو خوشحالم کن به هر طریقی ک هست

قشنگ ترین مصلحتتو سر راهت قرار میده فقط امیدوار باش

هر نذری هم که میکنی نا امید نشو اماما واسطه میشن ممکنه یه چیزی صلاحت نباشه و باعث خوشحالیت نباشه در نهایت

مصداق همون ایه ی قرانه که خدا میگی چیزی رو میخواید که به ضررتونه