2733
2734
عنوان

آپارتمان بخرم یا سکه هامو نگه دارم 🤔🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1314 بازدید | 70 پست
نگران نباشین بانو گل.بنظرم شما بهترین کار رو کردین.با پول اجاره هرچقدر کمه سکه پارسیان و یا تتر و... ...

ممنون اره سکه پارسیان یا طلا دست دوم میخرم که بدون اجرت باشه دوباره ریز ریز جمع میکنم به امید خدا

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤

یه جا خوندم سکه و طلا برای ارتقا رفاه زندگیه  اگه خونه ندارید میتونید بفروشید خونه تهیه کنید 

رشد خونه هم خوبه اگه برای پسندازه میتونید بدید رهن یا اجاره و با پولش دوباره طلا و سکه بخرید 

هم ارزش خونتون بیشتر میشه هم دوباره طلا میخرید 

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم.انشالله ک بهترینش واستون اتفاق بیوفته‌بازم اگ سوال بود درخدمتم.

ممنونم از لطفتون

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
ممنون اره سکه پارسیان یا طلا دست دوم میخرم که بدون اجرت باشه دوباره ریز ریز جمع میکنم به امید خدا

خواهش میکنم.اگ پولتون به نیم و ربع رسید این دوتا از همه بیشتر رشد دارن و حباب کمتری هم دارن.

امروز روز سختیه،فرداش سخت تر،پس فردا آسونه بشرطی که فردا شب جا نزنی.😉
2728
نه عزیزم فعلا قصد فروش ندارم آخه بفروشم میشه ضرر مضاعف

آپارتمان ۵۰۰تومنی شهرمون الان همون میگن ۹۰۰تومن منطقه ضعیف.بالا رفته اما مشکل اصلی راکد بودنش اینه مردم اکثرا پول زیادندارن پول سکه وماشین میتونن جور کنم خونه نه .خونه خودمون ۴ میلیارد سال پیش قیمت بود الان ۵میلیارد

کاربری دست دونفر
آپارتمان ۵۰۰تومنی شهرمون الان همون میگن ۹۰۰تومن منطقه ضعیف.بالا رفته اما مشکل اصلی راکد بودنش اینه م ...

آره واقعا همین رکودم باعث میشه قیمتا رشد نکنه

سکه خطرناکه به خاطر دزدان مریی و نامریی

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2740
آخه میگن راکده  و میگن امسال ساله طلاس با ترامپ هم بیشتر میره بالا

یکی دوتا کلیپ دیدم . میگفتن طلا بخرید... و چندساله واقعا جهش طلا و سکه نسبت به مسکن بیشتر بوده. بازم خودتون میدونید

نه بابا.فردا اگ اتش بس بشه و منطقه اروم شه ک میشه طلا تا ۳ تومن هم سقوط میکنه.الان طلا و سکه تو قله ...

مثلا چه ماهی؟

من پارساا تو گرونی خریدیم ۲۷۰۰ بعد تا ۲۱۰۰هم دیدم اومد 

الان باز میخوام سکه بخرم میترسم خمون قضیه پیش بیاد 

تا ۴۱اومد طمع کردم نخریدم الان ۴۵شد ☹️

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠
مثلا چه ماهی؟ من پارساا تو گرونی خریدیم ۲۷۰۰ بعد تا ۲۱۰۰هم دیدم اومد  الان باز میخوام سکه بخر ...

من بنظرم آخرای اردیبهشت یا آخرای خرداد طلا کاهش پیدا میکنه اگ جنگ‌متوقف بشه.اگر قصد خرید دارین پله ای خرید کنین که ضرر نکنین.اینو بدونین جنگ تموم شه طلا یه اصلاح قطعا داره چون پس هر رشدی نزولی هم هست.

امروز روز سختیه،فرداش سخت تر،پس فردا آسونه بشرطی که فردا شب جا نزنی.😉