2733
2734
عنوان

قربون حکمت خدا بشم

813 بازدید | 11 پست

دخترخاله ام دوتا بچه سه و نیم ساله و دو ساله داره.الانم دوماهه بارداره.به خاطر اختلافایی که با همسرش  داره میخواد بچه اش رو بندازه.من خیلی باهاش حرف زدم که این کار رو نکنه ولی نمیدونم گوش میکنه یا نه!

حرف من اینه که وقتی باهم مشکل دارین خب چرا باعث به وجود اومدنش میشی که بعدا که یاد مشکلات و اختلافاتتون میفتین میخواین از بین ببرینش.

کاش خدا به جای اینکه این بچه رو به اونا میداد مشکلی که افتاده توی زندگی من رو حل میکرد و میرفتم سر خونه زندگیم و طعم مادرشدن رو منم میچشیدم.

دارم کم میارم ولی امید دارم که روزی گره ی زندگیم حل میشه،خیلی زووووود !!!!

برام دعا کنید دوستای گلم چون به دعاهای دوستای نی نی سایتیم واقعا اعتقاد دارم.  

خدایا شکرت.از این به بعدم هوام رو داشته باش   

وای خدایا چهارسال شد نامزدیم درسته عاشق خونه بابامم ولی بسته دیگه بلاتکلیفی خیلی بده😭😭😭😭😭😭😭

ای مالک! اگر شب هنگام کسی را مشغول گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن شاید سحر توبه کرده باشد. امام علی (ع)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم خیلی غصه میخورم واسه نی نی هایی که عمدا سقط میشن.

ان شاا... حاجت روا بشی عزیزم.

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.

استارتر منو یاد بدبختیام انداختی😂😂😂😂 انشاالله بری سر یه زندگیه عالی و خوشبخت بشی با بچه های خوب و سالم و صالح ولی نامزدیه کوتاه برات ارزو میکنم😥

ای مالک! اگر شب هنگام کسی را مشغول گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن شاید سحر توبه کرده باشد. امام علی (ع)

چه باحال... منم دقیقا پارسال تاپیک زدم با همین عنوان و بعد تاپیک و محتوای اون تاپیکم رو کردم امضام. تقریبا هر دو روز یه بار یه ماجرایی تو نی نی سایت میشه که امضای منو تایید می کنه...

نی نی سایت یه درس خوب من داده: هر کی بچه نمی خواد و جلوگیری داره یهو قوربون حکمت خدا برم حامله میشه ولی اونکه بچه می خواد چند سال تو اقدام هست حامله نمیشه...😐

انشالله هرچی از خدا میخواهی بهت بده و همه ی مشکلاتت حل بشه و به آرزوهای قشنگت برسی توکلت به خدا باشه گلم،انشالله دخترخالتون هم مشکلش با شوهرش حل بشه و اون فرشته رو که آرزوی خیلی از خانمهاست از جمله خودم رو نگه داره.آمین

چه باحال... منم دقیقا پارسال تاپیک زدم با همین عنوان و بعد تاپیک و محتوای اون تاپیکم رو کردم امضام. ...

دلیل نمیشه دوستم 

این همه کاربر مشکل شما فقط مختص شما نیست خیلی ها رو من شنیدم .

دلیل نمیشه دوستم  این همه کاربر مشکل شما فقط مختص شما نیست خیلی ها رو من شنیدم .

خیلی ها رو شنیدید که چی شده? ببخشید من متوجه نشدم

من حرفم اینه خیلی ها رو در همین نی نی سایت و دوست و آشنا دیدم واقعا بچه نمی خوان ولی حامله می شن بعد خیلی ها رو دیدم له له می زن برای بچه دار شدن و بچه دار نمی شون. منم می گم قوربونه بزرگی خدا چون ما که از حکمت خدا بی خبریم حتما صلاحی در کار هست. من فقط از بازی روزگار خنده تلخ دارم

نی نی سایت یه درس خوب من داده: هر کی بچه نمی خواد و جلوگیری داره یهو قوربون حکمت خدا برم حامله میشه ولی اونکه بچه می خواد چند سال تو اقدام هست حامله نمیشه...😐