2733
2734

ببخشید مجبور شدم این عنوانو بزنم بیاین خواهش می کنم جوابمو بدین 

میشه بگید این رفتار دلیل خاصی داره ؟ 

فکر کنید یه پسر جوون صندلی جلوی ماشین بشینه 

باباتون راننده باشه 

شما و مامانتون عقب 

من پشت صندلی بابام نشستم یعنی اون پسر برگرده منو می بینه 

تو تمام مسیر پشتشو کرد به در شاگرد و کاملا یه جوری نشست که من صورتشو ببینم

پ.ن : خانما من توسط پدرم تحقیر شدم که زشتم و هیچکی نمی خوادم به خاطر همین روحیم خرابه خواهشا مسخرم نکنید شاید دلخوشیم همینه تو زندگیم خواهشا زخم زبون نزنید به یه دختر پونزده ساله بگی هیچکی نمی گیرتت هیچی ازش نمی مونه  

دورهمی فامیلی ما جوریه که پنج ساعت پیششون میشینی پنج سال باید بری تراپیست حال روحیت خوب بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم اگه پسره منظوری داره  با این رفتارا ک نمیشه فهمید خودش باید  بهت بگه

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....
2740

یه جوری گفتی نمیگرینت ،فکر کردم دوروبر پنجاه سال داری 

طبیعت ثابت کرده همیشه بعداز سخت ترین زمستونها زیباترین بهارها میاد ،همبن باعث میشه آدمهای زلال به حکمت خدا اعتماد کنند ⭐    
مگه تو وقت ازدواجته اگرم زشت باشی کم کم خوشگل میشی با امکانات امروزی

پونزده سالم نیست 

دورهمی فامیلی ما جوریه که پنج ساعت پیششون میشینی پنج سال باید بری تراپیست حال روحیت خوب بشه
2706