2733
2734
عنوان

حسرت هاتون تو زندگی چی بوده؟🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1108 بازدید | 95 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینکه کک مک نداشته باشم  و پدر و مادر خوب و جوون و با سواد  ولی ندارم متاسفانه

اخه کک مک؟من آرزوم بود داشته باشم🥲

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
دوسش ندارم عزیزم :)  منتظرم پول دستم بیاد برم لیزر

🥺هرجور راحت تری 

ولی خیلی خوبن🥺💞🌱

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

پول فقط بخاطر بیپولی دتدون جلوم ریخت

دیگه خندینم برام سخت شده

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.

اینکه خانوادم دور هم جمع شن باخوشی همه باهم آشتی باشن خواهرم بچه دار شده باشه و نزدیک خانوادم باشم و تو غربت نباشم شوهرم کار خوب پیداکنه هر وقت دلم خواست خانوادمو ببینم یا بیان پیشم....بازم شکرت خداجونم که صداشون رو می‌شنوم خدایا شکرت 

2706