2737
2734
عنوان

امکان بارداری با پرده بکارت و قرص اورژانسی چقدره ؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 607 بازدید | 46 پست
اصلا فکر نمی‌کردیم اینطوری بشه راهکاری ندارین بتونم جمعش کنم

راهکار همین قرص که خوردی 

ولی اینا رو دیگه نخور 

خواهشا

گلم

عزیزم

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
اگه نزدیک واژن بریزه بله  بکارت نمیتونه جلوی بارداری  رو بگیره قرص هم دیگه معمولا دوز ه ...

عزیزم از کجا میشه کارت اهدای عضو گرفت؟اطلاع دارین؟یا همون ک سایت ثبت نام شده کافیه؟؟مربوط ب امضات

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم از کجا میشه کارت اهدای عضو گرفت؟اطلاع دارین؟یا همون ک سایت ثبت نام شده کافیه؟؟مربوط ب امضات

همون سایت که ثبت نام کرده باشی گلم کافیه اسمتون ثبت شده 

خود کارت رو فعلا نمیفرستن باز حالا ممکنه یه جاهایی مثل جشن نفس و اینا بتونی کارت هم ازشون بگیری

ولب در کل

اسمت

ثبته

2738
همون سایت که ثبت نام کرده باشی گلم کافیه اسمتون ثبت شده  خود کارت رو فعلا نمیفرستن باز حالا مم ...

تقریبا دوسال پیش ثبت کردم ‌..گفتم شاید بشه کارتشو گرفت ..و ان اشالله روزی  بشه ک بتونم اهدای عضو کنم بزرگترین آرزومه خدا لیاقتشو بهم بده

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
تقریبا دوسال پیش ثبت کردم ‌..گفتم شاید بشه کارتشو گرفت ..و ان اشالله روزی  بشه ک بتونم اهدای عض ...

ان شالله همیشه تنتون سلامت گلم

عزیزم

روز اهدا عضو تو مراسم ها شرکت بکن شاید بشه 

گرفت 

ازشون 

ولی مهم اینه اسمت ثبت باشه

فرقی نداره

گلم

عزیزم

2706