2737
2734

یادمه مامانم و بقیه همیشه میگفتن سفره دلتو پیش هیچ مردی باز نکن چون علیه خودت استفاده میکنن من نقضش میکردم تا وارد رابطه شدم ولی رسیدم به یه جایی تو رابطم که مجبور شدم یه سری چیزا راجب خودم و حال و احوالم بگم بهش الان همون آدم وقتی حرف حال و احوال من میشه مثل کسایی که افسرده هستن و اینا باهام حرف میزنه و کنایه میزنه🙂

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓

به نظرم با هیچ کس نباید درد و دل کرد مگر طرف دکتر باشه یا روانشناس معتمد اونم غریبه 

الهی خدا  آنقدر بهت چیزای خوب بده که نفهمی از کجا اومده پر از خیر و برکت رزق و روزی 😘😘 کارم اینه هرکس امضامو دید حالش خوب بشه اگه دوست داری یک صلوات هم بفرست برای مهدی موعود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به نظرم با هیچ کس نباید درد و دل کرد مگر طرف دکتر باشه یا روانشناس معتمد اونم غریبه 

من اصلاااا راجب این مسائل با هرکسی صحبت نمیکردم اینم مجبور شدم 

آخ که چقدر سوختم🙂

با مرد ستیزی اگر با احترام برخورد کنی مثل پیچک می پیچه به درخت سبز جامعه با این افکارت کلا با احترا ...

خود طرف کلی مشکل داره 

یه بار علنی برگشت بهم گفت من کمبود محبت و توجه دارم من احمق گفتم خب نیاز هر انسانی توجه و نکوبیدم تو صورتش نه اون موقع نه الان

2740